Çözüldü Linux'u bilgisayardan kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih METİN

Kilopat
Makaleler
13
Windows 10 ile Linux'u bir arada kuruyorum. Pilux denilen isletim sistemini kurdum. Nasil kaldirabilirim? Yardimlariniz icin tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İki sistemi de aynı diske kurduysanız;
Windows 10'u açın. Bilgisayar simgesine sağ tıklayın. "Yönet" kısmına tıklayın. "Disk Yönetimi" kısmına girin ve PiluX'un olduğu diske sağ tıklayıp silin. Onun dışında isterseniz Teamviewer'dan yardım edebilirim.
Ekleme: Bu arada benim işletim sistemimle yaşadığın problemler için çok özür diliyor, gönderdiğin geri bildirimleri değerlendireceğimi belirtmek isterim.
Windows 10'u açın. Bilgisayar simgesine sağ tıklayın. "Yönet" kısmına tıklayın. "Disk Yönetimi" kısmına girin ve PiluX'un olduğu diske sağ tıklayıp silin. Onun dışında isterseniz Teamviewer'dan yardım edebilirim.
Ekleme: Bu arada benim işletim sistemimle yaşadığın problemler için çok özür diliyor, gönderdiğin geri bildirimleri değerlendireceğimi belirtmek isterim.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam yarın e-posta yoluyla görüşümü, sorunlarımı, isteklerimi paylaşacağım.

Tabi ki, bu problemden kurtulman için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum :)
Hocam şu anlık yedek sistemimle (2015'teki Windows 10 işletim sistemini yedek almıştım. Onu şimdi kurdum.) idare ediyorum. Çok şükür, sorun yok şu anda. İşletim sisteminize elimden geldiğince yardım etmek isterim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı