Lionel Messi 35 Yaşında

Messi seviyorum diye başarısız ve yetersiz birisi mi oldum şimdi? Anlıyorum...
Hayir öyle bir şey kastetmedim. Ama aşağida yazdiklarinizi okudukça aklima bu düşünceler geldi. Yoksa sevdiğin veya idol aldigin bir insanin dogum gununu kutlamak tabii çok yeterli bir neden.

Messi seviyorum diye başarısız ve yetersiz birisi mi oldum şimdi? Anlıyorum...

Duyma zorunluluğun yok. Ortada öznel bir fikir yok. Kim daha tatlı demiyoruz kim daha iyi diyoruz.

Messi daha taktiksel oyun kurucu biri Ronaldo ise daha çalışkan daha yapılı daha boylu birisi.
Her ikisi de iyi ancak bana Ronaldo daha samimi ve iyi geliyor.

Hayir öyle bir şey kastetmedim. Ama aşağida yazdiklarinizi okudukça aklima bu düşünceler geldi. Yoksa sevdiğin veya idol aldigin bir insanin dogum gununu kutlamak tabii çok yeterli bir neden.
Garip olan profilinde Alex olması aslında. Ya yanlış anlama da birader bu kadar felsefe yapmana gerek yok. Bir insanı sevmek veya idol almak için böyle sebeplere de gerek yok. Kasma bu kadar.

Arkadaşın profil fotoğrafında alex var bide yazdığına bak neyse size zidane gelse sizi yine şampiyon yapamaz :D
Böyle bir yorum gelecegini biliyordum. Mesele bir insani profil fotoğrafi yapmak degildi. Yoksa kendi yaptigim yorumla çelisirdim. Asil mesele insanlarin burada dogum gunu kutlamak yerine birbirleri ile itişip kakışması. Neden hayranlik duydugunuz insanlari yariştiriyorsunuz? Kiyaslayacak baska bir sey kalmadi mi? Buna değinmek istedim. Holiganlikta bununla alakali. Basariyi kendimizinmiş gibi sahipleniyoruz.

Messi daha tatiksel oyun kurucu biri Ronaldo ise daha çalışkan daha yapılı daha boylu birisi.
Yani, ne olmuş?

Böyle bir yorum gelecegini biliyordum. Mesele bir insani profil fotoğrafi yapmak degildi. Yoksa kendi yaptigim yorumla çelisirdim. Asil mesele insanlarin burada dogum gunu kutlamak yerine birbirleri ile itişip kakışması. Neden hayranlik duydugunuz insanlari yariştiriyorsunuz? Koyaslayacak baska bir sey kalmadi mi?
Bu da büyük bir klişe. Rekabet olmadan kimse bu seviyelere çıkamaz. Rekabet olduğu için bugüne kadar bu kadar kaliteli bir futbol izledik.

Böyle bir yorum gelecegini biliyordum. Mesele bir insani profil fotoğrafi yapmak degildi. Yoksa kendi yaptigim yorumla çelisirdim. Asil mesele insanlarin burada dogum gunu kutlamak yerine birbirleri ile itişip kakışması. Neden hayranlik duydugunuz insanlari yariştiriyorsunuz? Kiyaslayacak baska bir sey kalmadi mi? Buna değinmek istedim. Holiganlikta bununla alakali. Basariyi kendimizinmiş gibi sahipleniyoruz.
Bana kaldıysanız kalmadı başarıyı kendimiz gibi sahipleneceğiz destek vereceğiz ki oralara gelsin.

Ronaldo futbolla alakalı çünkü. Bu kadar boş bir laf sokma çabası görmedim.
Sen benim hayatımda daha önce gördüğüm biri değilsin, hayatımda X kişisinden başka bir şey değilsin ben senin için niye laf sokma çabasına gireyim hayatımda ilk defa görüyorum bir daha da görmem muhtemelen.

Öznel bir cümle kurmuş bir adam için bilgisiz diyebiliyorsan seviyen belli.

Yani, ne olmuş?

Bu da büyük bir klişe. Rekabet olmadan kimse bu seviyelere çıkamaz. Rekabet olduğu için bugüne kadar bu kadar kaliteli bir futbol izledik.
Rekabet senin yaptiğin yorum ile onun yaptiği yorum arasinda gecen çekismeden baslamadi. İste tamda bundan bahsediyorum. O rekabeti sen ve o degil Messi ile Ronaldo başlatti. Bakin canlı ornegini görüyorsunuz, demek istedigim resmen sahipleniyoruz. Kılişe degil gerçek.

Yeni konular

Geri
Yukarı