Lionel Messi photoshp çalışmam nasıl olmuş?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar? :) bu şekilde birçok futbolcu tasarımı yapıyorum. Photoshop alanında kendimi iyi bir şekilde geliştiriyorum diyelim. İyi bir sistem alabilirsem Illustrator programını Vs'de çözecegim umarım.

Dosya Ekleri

• LEO MESSI.jpg
    LEO MESSI.jpg
    294,7 KB · Görüntüleme: 101
Yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar? :) bu şekilde birçok futbolcu tasarımı yapıyorum. Photoshop alanında kendimi iyi bir şekilde geliştiriyorum diyelim. İyi bir sistem alabilirsem Illustrator programını Vs'de çözecegim umarım.
Elinize sağlık gayet iyi olmuş ama hep aynı renk kullanıldığı için bir tık karmaşık gibi.

Elinize sağlık gayet iyi olmuş ama hep aynı renk kullanıldığı için bir tık karmaşık gibi.
evet farkındayım, arjantin renklerini ön planda tutmaya çalıştım. Aslında bu bir maç önü tasarımı olarak düşünebilirsiniz. Genelde bu şekilde oluyor çoğu

Kanka ben de öğrenmek istiyorum photoshop bunun için öğretici video tavsiyesi var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı