LiquidSky güvenli midir?

lionstone19

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternette dolaşırken reklamın birinde gördüm bu siteyi. Sanırım cloud gaming sitesi. Böyle bir şey mümkün müdür? Cloud gaming'in yalan olduğunu duymuştum ama yine de emin olmak istedim. Hiç kullanan var mı bu servisi?

Bizzat ben denedim hem internet hızım çok yüksek olmadığı için (16MPBS kullanıyorum)takılmalar ve görüntüde bozulmalar oluyordu. 1080P çözünürlükte görüntü karıncalı sanki 480P video izliyormuş gibi oluyor. İnternetin çok iyi değilse para israfı bence.

24 saatlik deneme versiyonu varmış onu deneyeceğim. Deneyince buraya yazarım.

Kayıt olurken telefon numarası istiyor. Güvenilir olup olmadığından emin değilim o yüzden denemeyeceğim.

Arkadaşlar LiquidSky güvenli bizzat kendim test ettim. LiquidSky kendi sitesinde en iyi performans için en az 1 mb/s (10 mbps) internet ve 1500 km 'den daha yakındaki bir sunucuya bağlanmayı tavsiye ediyor. Ama maalesef Türkiye 'den Almanya Frankfurt 'a 2200+ km mesafe olduğu için performans düşüklüğü oluyor. Ben Android uygulamasını kullanıp e-tab 5 'den Hitman Absolution 'u biraz oynadım fakat sonradan internet ve uzaklık yüzünden devam edemedim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı