Lisansart Windows 7 Ultimate Lisansımı Vermiyor

Efendikerem61

Hectopat
Yer
Akçaabat
Eski Windows 7 Ultimate lisansımı kaybettiğimden dolayı yeni bir lisans almak istedim. Biraz araştırdım, sonra cimri.com'dan karşıma Lisansart'ın satışa sunduğu bir Windows 7 Ultimate Retail anahtarı çıktı. Bu anahtarı saat 2'ye doğru aldım. 5 dakika içinde mail olarak lisansı gönderdikleri açıklama kısmında yazıyordu. 1 saat boyunca mailime gelen tek şey dekont olmuştu. Sonra ben de canlı destekten yazdım. Yazıp durumu anlattıktan sonra bana cevap verdiler. Cevaptan 5-10 dakika sonra mailime bir lisans kodu gelmişti. Kodu slui.exe aracılığıyla girmek istedim. Ve çok şaşırmadığım bir sonuçla karşılaştım. Lisans kabul edilmedi. Bunun üzerine ben de canlı destekten üzerlerine gitmeye başladım. Bu sefer biraz daha tehditkar konuşmuştum. Cevap veren şahıs bana araç kullandığını, cevap veremeyeceğini söyledi. Onun yerine numaramı istedi, 1 saat sonra WhatsApp'tan bana ulaşacaklarını bildirip anlayışıma teşekkür etti ve ben de orada konuşmayı kestim. Yaklaşık 2 saat oldu ve bana taraflarından yazılmış hiçbir mesaj yok. Birazdan iletişim numaralarından kendilerini arayacağım. Büyük ihtimalle açmayacaklar ama açarlarsa öğrenelim bir dertleri neymiş. Sizin de bu konuda bana vereceğiniz tavsiyeler varsa öğrenmekten memnuniyet duyarım.

Ekran Alıntısı4.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

Sanmıyorum. Bu tip satın alımlarda böyle sorunlarla karşılaşmak mümkün. Az sonra arayacağım arkadaşları. Ayrıca büyük ihtimalle baştan savmaya çalışıyorlar. Yukarıda araç sürdüğü için yazamadığını iddia eden kişinin numaramı ben aradığımda açmamak için not etmediği ne belli? Çünkü bana Whatsapp'tan herhangi bir mesaj yazılmadı.

Sanmıyorum. Bu tip satın alımlarda böyle sorunlarla karşılaşmak mümkün. Az sonra arayacağım arkadaşları. Ayrıca büyük ihtimalle baştan savmaya çalışıyorlar. Yukarıda araç sürdüğü için yazamadığını iddia eden kişinin numaramı ben aradığımda açmamak için not etmediği ne belli? Çünkü bana WhatsApp'tan herhangi bir mesaj yazılmadı.

Key Etkisizde Olabilir, 30 Liralık Keyler Ne Kadar Güvenilir 🧐 30 lirayı alıp tavuk döner yemeye gitmişde olabilirler :D

İmzanızdaki sistemde W7 kullanıyorsanız bence bu çok büyük bir saçmalık olur.
Ek olarak 2009'da çıkmış ve desteği kesilmiş bir OS'un orijinal ürün anahtarını bu şekilde olan sitelerde bulabileceğini de sanmıyorum. İade iste.

Key Etkisizde Olabilir, 30 Liralık Keyler Ne Kadar Güvenilir 🧐 30 lirayı alıp tavuk döner yemeye gitmişde olabilirler :D
Ya da o sözde araç kullanan eleman kaza yapıp ölmüştür?😆
İmzanızdaki sistemde W7 kullanıyorsanız bence bu çok büyük bir saçmalık olur.
Ek olarak 2009'da çıkmış ve desteği kesilmiş bir OS'un orijinal ürün anahtarını bu şekilde olan sitelerde bulabileceğini de sanmıyorum. İade iste.
1-Hocam kusura bakmayın ama hangi işletim sistemini kullanmalıyım diye bir soru sormadım. Kullanıyorsam vardır bir bildiğim.
2-Ayrıca evet iletişime geçtiğimde bana key sağlamazlarsa para iadesi isteyeceğim tabii ki.

🤣Bende aylar önce Windows 10 Enterprise crackli kullanıyordum, uzaktan eriştiler bilgisayarıma, not defterine bir güzel konuşup halı hazirda gelen cihazı aldığımda ki Windows sürümüne döndüm, işin komik kısmı su an sınıfımızda ki belli kişiler bu işi yapıp aylık 400 TL kopariyorlar 😰
Ozaman Görüşmek Üzere Efendim , Saygılarımla , @Demorlius

1-hocam kusura bakmayın ama hangi işletim sistemini kullanmalıyım diye bir soru sormadım. Kullanıyorsam vardır bir bildiğim.
2-ayrıca evet iletişime geçtiğimde bana key sağlamazlarsa para iadesi isteyeceğim tabii ki.

Lütfen farklı bir soru sorun oradan cevaplayalım, konu ıçi farklı soru sormak yasaktır.

Geri
Yukarı