LisansBizde Windows 11 key güvenilir mi?

713666

Picopat
RAM
8GB DDR5
Ekran kartı
RTX 3060
Merhaba. Öğrenciyim bundan kaynaklı ucuz key almak istiyorum. Linki bırakıyorum. Önceden alan varsa ya da fikir vermek isteyen yazarsa sevinirim. Cihazimda Windows 11 Home yüklü. Ya Windows 11 Pro + 365 Plus alacağım 26 TL'ye ya da Windows 11 Home key alacağım 30 TL'ye. Yorumlarınızı bekliyorum.

Linkler: Windows 11 Home Dijital Lisans Satın Al | LisansBizde

Ben de extra olarak bir şey sormak isterim. Bu aktivasyon kodunun, Microsoft'taki halinden farkı nedir?
Ayrıyeten, İtemsatış'ta 10 liraya satılanları da gördüm. Beni aydınlatır mısınız?

windows 11 pro lisansı alacağınıza windows 10 pro lisansı almanızı öneririm. Ben saglam lisans adlı siteden aldım 1 dk içinde faturam ve ardından 20-30 sn içinde kod geldi. cmd slmgr / dli ile sorgulattığımda retail yazdı ve sorunsuz windows 11 aktive oldu. 99 tl ye aldım.

Ben de extra olarak bir şey sormak isterim. Bu aktivasyon kodunun, Microsoft'taki halinden farkı nedir?
Ayrıyeten, İtemsatış'ta 10 liraya satılanları da gördüm. Beni aydınlatır mısınız?

Bu keyler normalde şartlarda bilgisayar üreticilerine toplu olarak satılır. Windows yüklü bir bilgisayar satın aldığınızda bu keylerle etkinleştirilmiş bir şekilde gelir. Bu satıcılarınsa bu keyleri nasıl elde ettiklerini bilmiyoruz.

Her formatta tekrar mı lisans almak lazım? Açıklamada Windows formattan sonra kullanılamaz diyor.

OEM mi yoksa Retail mi olduğunu belirtmemiş satıcı. OEM ise format attıktan sonra key girmene gerek kalmadan etkinleşir. Retail ise aynı keyi tekrar girerek etkinleştirebilmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı