Lise 1 Özürlü Devamsızlık 24 olursa sınıfta kalınır mı?

Giresunlu28

Decapat
Daha fazla  
Lise 1'e gidiyorum internette devamsızlık hakkımız 20 gün özürlü 10 gün özürsüz şeklinde yazıyor. Müdür yardımcısı benim tüm devamsızlığımı özürlüye geçirmiş ve devamsızlığım özürlü 24 özürsüz 0 olmuş. Sınıf tekrarı vesaire bir sorun olur mu?

Lise 1'e gidiyorum internette devamsızlık hakk1ımız 20 gün özürlü 10 gün özürsüz şeklinde yazıyor. Müdür yardımcısı benim tüm devamsızlığımı özürlüye geçirmiş ve devamsızlığım özürlü 24 özürsüz 0 olmuş. Sınıf tekrarı vesaire bir sorun olur mu?
Özürsüz 0 ise bir problem olmaz. Ama 20 gün özürlü 10 gün özürsüz ise o zaman kalırsınız. Müdürle konuşmayı deneyin, olmadı ailenizi okula getirin.

Olur, silmesi lazım direkt olarak eğer silinmiyor filan diyorsa öyle bir şey yok siliniyor ve değiştirebiliyor.
Özürlüden 4 günü özürsüze aktarcak yada direkt özürlüden silecek.
1682605420964.png

Hocam 10 gün özürsüz toplam 30 gün hakkınız var. Yani özürlü 30 bile olabilir bu yüzden sınıfta kalmazsınız.

Zaten ailem aracılığıyla dilekçe yazıp özürsüz olanları özürlüye geçirdik fakat tüm günler geçmiş bazı kaynaklarda 30 gün sınır diyor bazılarında 20 gün özürlü yazıyor benim mevcut gözüken devamsızlığım ise 24gün özürlü 0gün özürsüz yani ne yapmam gerekiyor

Zaten ailem aracılığıyla dilekçe yazıp özürsüz olanları özürlüye geçirdik fakat tüm günler geçmiş bazı kaynaklarda 30 gün sınır diyor bazılarında 20 gün özürlü yazıyor benim mevcut gözüken devamsızlığım ise 24gün özürlü 0gün özürsüz yani ne yapmam gerekiyor

Toplam 30'u geçmediği sürece ve özürsüz devamsızlık ta 10'u geçmediği sürece sıkıntı olmuyor.

(5) (Değişik:RG-21/4/2022-31816) Devamsızlık süresi özürsüz 10 günü, toplamda 30 günü aşan öğrenciler, ders puanları ne olursa olsun başarısız sayılır ve durumları yazılı olarak velilerine bildirilir.
Özürsüz devamsızlık sınırı 20 diye bir şey geçmiyor. Madde 36'ya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı