Lise anılarınız

Sene 2020 11.sınıfım fizik sınavındayız benim de o zamanlar Apple wacthum vardı sınava girmeden önce telefonumdan çalışma kağıtlarının fotoğraflarını çekmiştim sonrada saate aktarmıştım sınava girdim 15 soruydu ve klasikti ben tabii hızlı hızlı dolduruyorum soruları sonra hoca bir bağırdı çabuk kağıdını ve saatini getir diye bende bir korku işte o an Allah'a kavuşurdum bende hocanın yanına giderken saati kapatmaya çalışıyorum görmesin diye sonra hocanın yanına geldim kağıdımı ve saatimi verdim hoca önce napıyosun saatinle dedi bende hocam bir şey yapmıyorum sadece saati sessize almaya çalıştım alarm ötmesin diye dedim hoca sonra saati kurcaladı çok şükür fotoğrafları bulamadı kağıdıma baktı tabii benim notlarım o zamanlar iyiydi o gün sadece kopya çekmiştim sınava çalışmadığım için hoca tamam geç yerine saatini de çıkışta alırsın dedi hem stresli hem eğlenceli bir anı benim için ve sınavdanda 100 almıştım.

16 gün sonra LGS'ye gireceğim. Ortaokulda hiç iyi anılarım olmadı ama iyi ve kaliteli insanların olduğu bir liseye gidersem o zaman olabilir.

Geri
Yukarı