Lise için çanta önerisi

Malzeme kalitesi için yorum yapamam. Dış görünüş için fikrimi soruyorsan kötü duruyor.

Hocam önemli olan görünüşü değil işlevi. Siz bana olabildiğince en büyük hazneli ve en fazla bölmeli ve en kaliteli 300-500 TL arası sağlam bir çanta önerin yeter.

Malzeme kalitesi için yorum yapamam. Dış görünüş için fikrimi soruyorsan kötü duruyor.

Ben de sahada kullanmak için alırken montanaya denk geldim. Anladığım kadarıyla fiyatından dolayı çok satılmış ama malzeme kalitesi olarak çok kötü. Arkadaş bunu alırsa uzun süre her gün kullanmayı düşünmesin bence.

Hocam önemli olan görünüşü değil işlevi. Siz bana olabildiğince en büyük hazneli ve en fazla bölmeli ve en kaliteli 300-500 TL arası sağlam bir çanta önerin yeter.
Attığım çantanın yorumları güzel duruyor. Aynı şekilde diğer arkadaşların attıkları da aynı şekilde. Çanta kullanmayı bırakalı çok uzun zaman oldu. 500TL bandında aşırı kaliteli bir şey kalmış mıdır bilmiyorum. Kullanan biri çıkmadığı sürece yorumlara göre hareket etmek gerekecek.

Attığım çantanın yorumları güzel duruyor. Aynı şekilde diğer arkadaşların attıkları da aynı şekilde. Çanta kullanmayı bırakalı çok uzun zaman oldu. 500TL bandında aşırı kaliteli bir şey kalmış mıdır bilmiyorum. Kullanan biri çıkmadığı sürece yorumlara göre hareket etmek gerekecek.

Hocam istediklerim olsun 1000-1500 lira da veririm sıkıntı yok.

Hocam istediklerim olsun 1000-1500 lira da veririm sıkıntı yok.
Ben sana kişisel fikrimi söyleyeceğim.
Lisede paldır küldür onlarca kitap defter taşınmıyor. Ben taşımıyordum yani. Kaç dersim varsa o ders kadar defter, kalemlik ve su götürüyordum. Çantalar yerlerde geziyor zaten. Aşırı kaliteli bir şey aramana gerek yok. Zaten liseden sonra anca bir yere giderken kıyafet koymak için kullanırsın. O yüzden kendine stres yaratma, çok pahalı bir şey alıp kafanı ve bütçeni yorma. Uygun fiyatlı, çok cepli olanlara bak. Konuya atılanlara bak. Üstüne bir de hepsiburada ve trendyol gibi sitelere girip yüksek yorumlu ve puanlı olanlara göz at. 2. el düşünebilirsin temiz satan varsa.

Ben sana kişisel fikrimi söyleyeceğim.
Lisede paldır küldür onlarca kitap defter taşınmıyor. Ben taşımıyordum yani. Kaç dersim varsa o ders kadar defter, kalemlik ve su götürüyordum. Çantalar yerlerde geziyor zaten. Aşırı kaliteli bir şey aramana gerek yok. Zaten liseden sonra anca bir yere giderken kıyafet koymak için kullanırsın. O yüzden kendine stres yaratma, çok pahalı bir şey alıp kafanı ve bütçeni yorma. Uygun fiyatlı, çok cepli olanlara bak. Konuya atılanlara bak. Üstüne bir de Hepsiburada ve Trendyol gibi sitelere girip yüksek yorumlu ve puanlı olanlara göz at. 2. el düşünebilirsin temiz satan varsa.

Hocam sizce benim attığımı mı alayım yoksa sizin mi? Sanırsam benimkinde tek su koyma bölmesi var.

Geri
Yukarı