Lise için çok küçükmüş gibi hissetmek

O Görkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Daha lise için 1 senem var. 8'e geçtim diyebiliriz. Liseye çok az kaldı ve ben kendimi küçük hissediyorum. Lisedekilere bakıyorum boylu poslu ama ben daha bebek gibiyim, sizde de böyle miydi liseye kadar büyür müyüm? 13 Yaşındayım.

Daha lise için 1 senem var. 8'e geçtim diyebiliriz. Liseye çok az kaldı ve ben kendimi küçük hissediyorum. Lisedekilere bakıyorum boylu poslu ama ben daha bebek gibiyim, sizde de böyle miydi liseye kadar büyür müyüm? 13 yaşındayım.

Ben 10. sınıfım. Ve 8. sınıftan farkım yok diyebilirim. Ergenliğe geç girdim. Bence anormal bir durum yoksa 9. sınıfta falan ergenliğe girer, değişmeye başlarsınız.

Daha lise için 1 senem var. 8'e geçtim diyebiliriz. Liseye çok az kaldı ve ben kendimi küçük hissediyorum. Lisedekilere bakıyorum boylu poslu ama ben daha bebek gibiyim, sizde de böyle miydi liseye kadar büyür müyüm? 13 yaşındayım.

Ben 8. sınıfta 20 cm boy attım. Tabii bu bünyene göre değişir ama büyük ihtimal sen de uzarsın. Babana sor o senin yaşındayken kaç santimmiş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yeni 8 oluyorsun sanırım ben 8. sınıf başında 167 civarıydım şuan 9. sınıfım boyum 175 yaklaşık 8cm uzamışım sen de uzarsın bol bol süt ürünleri tüket.

Boylu poslu kelimesini biraz yanlış kullandım sanırım. Yani vücutları büyük kocaman anlamında demek istedim. Boyum kısa değil zaten :D

Geri
Yukarı