Çözüldü Lise için dil bölümü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gleiwan

Hectopat
Daha fazla  
Halihazırda lise 3 dil öğrencisiyim. Dile yeteneğim olduğu için seçtim bu bölümü herhangi bir şekilde Matematik'ten kaçmak değildi amacım. Fakat buradan sonra ne yapabileceğim konusunda endişeliyim. Herhangi bir tercümanlık işini düşünmüyorum veya öğretmenliği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil güzel bir bölümdür. Şimdi imkanım olsa ben de dil seçerdim. Matematik ve Fen'e baskın değilsen bile korkmana gerek yok. Dil bölümünün müfredatı diğerlerine oranla çok kısa. Fazladan zamanı TYT üzerine yatırım olarak harcarsın.

Birçok iş imkanın var her şey sana bağlı atılgan olduktan sonra gerisi gelir.
Dil güzel bir bölümdür. Şimdi imkanım olsa ben de dil seçerdim. Matematik ve Fen'e baskın değilsen bile korkmana gerek yok. Dil bölümünün müfredatı diğerlerine oranla çok kısa. Fazladan zamanı TYT üzerine yatırım olarak harcarsın.
Matematikten kaçmak değil de yatkın olduğun için seçiyorsan buyur seç. En iyisini yapıyorsun. Okulunda düzgün dil bölümü ve hocası yoksa nakil aldırman gerekebilir. Yine de matematik öğrenmeye bak. Dilde kolaylıkla 75-80 yapılabiliyor. Asıl fark geri kalan derslerde oluşuyor.

Hepinize çok teşekkür ediyorum seçtiğim bölüm içime sinmişti fakat gelecek konusunda endişeliydim. Tekrardan çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı