Lise için nereyi tercih etmeliyim?

hsjs

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Tİ
AMD Ryzen 5600x
2x8GB Corsair DDr4 3600Mhz Ram
Bu sene liseye geçeceğim kararlarımı yaptım

1 Beşir Balcıoğlu 90.8 OBP

2 Abidin Fetih 90.5 OBP.

3 İbrahim Savaş 86 OBP (geçen seneki puanları) (Anadolu liseleri)

Sizce tehlikeli tipler olur mu? Tehlikeli tiplerle nasıl baş edebilirim? Her gün kavga olan korkunç bir yermiş gibi anlatıp bıçaklandıgını söyleyenleri görüyorum, ürktüm açıkçası ilk gün vs. ne yapmalıyım? Üst sınıflar bulaşırsa ne yapayım? Ortam yapmak için ne yapmalıyım?

Bu sene liseye geçeceğim kararlarımı yaptım.

1 beşir balcıoğlu 90.8 OBP.

2 abidin fetih 90.5 OBP.

3 İbrahim savaş 86 OBP (geçen seneki puanları) (Anadolu liseleri)

Sizce tehlikeli tipler olur mu? Tehlikeli tiplerle nasıl baş edebilirim? Her gün kavga olan korkunç bir yermiş gibi anlatıp bıçaklandıgını söyleyenleri görüyorum, ürktüm açıkçası ilk gün vs. ne yapmalıyım? Üst sınıflar bulaşırsa ne yapayım? Ortam yapmak için ne yapmalıyım?

Hocam o tarz işler biraz geride kaldı. Ben meslekte okuyordum aynı şekilde çok kavga var falan dediler 3 yıldır okuyorum 1 2 kez gördüm. Ama okuldan okula değişir.

2 Abidin Fetih 90.5 OBP.

O biraz eskidendi hocam artık çok kavga vs olmuyor OBP ile girilecek okullar arasında maalesef çok da bir fark yok size ulaşımı en yakın olanını seçmenizi tavsiye ederim ortam yapmak için vs düzgün bir insan olmanız yeterli olacaktır muhtemelen merak etmeyin.
Bunlar benim fikirlerim okulları gördükten sonra karar vermenizi tavsiye ederim.

2 Abidin Fetih 90.5 OBP.

Hocam kimseye bulaşmadığın sürece kimse de sana bulaşmaz, kavga işleri falan hep hikaye. Ben de 85 OBP'li liseye girerken senin gibi düşünüyordum ancak çok güzel arkadaşlar edindim hepsi de dürüst, edepli tiplerdi. Şu an beraber 12. sınıfa geçmiş bulunuyoruz.

Teşekkürler içim biraz rahatladı.

Geri
Yukarı