Lise öğrencisi için kredi ve banka karti önerisi

Şu anda Garanti Bankası hesabım var. Ama çevremdeki ATM'lerinde sürekli hata aldığım için bıktım ve baska bir bankaya geçmek istiyorum. Yaşım tutuyor kendim gidip hesap açabilirim. İş Bankası ve Enpara arasında kaldım. Bunlardan hangisi benim için daha avantajli olur ve bana banka karti haricinde kredi karti verirler mi?

Şu anda Garanti Bankası hesabım var. Ama çevremdeki ATM'lerinde sürekli hata aldığım için bıktım ve baska bir bankaya geçmek istiyorum. Yaşım tutuyor kendim gidip hesap açabilirim. İş Bankası ve Enpara arasında kaldım. Bunlardan hangisi benim için daha avantajli olur ve bana banka karti haricinde kredi karti verirler mi?

18 yaşından küçüksen ailenle gidip herhangi bir bankada hesap açabilirsin ama kredi kartı için o bankaya sirkette veya fabrikada çalıştığı gelir belgesi lazım.

18 yaşından küçüksen ailenle gidip herhangi bir bankada hesap açabilirsin ama kredi kartı için o bankaya sirkette veya fabrikada çalıştığı gelir belgesi lazım.
18 den büyüğüm onda sorun yok kendim açabiliyorum hesap. Anladigim kadariyla kredi kartı alamıyorum. O zaman iş bankası daha mantıklı olur benim için.

İş Bankası ve Enpara arasında kaldım. Bunlardan hangisi benim için daha avantajli olur ve bana banka karti haricinde kredi karti verirler mi?
İkisini de kullanıyorum. Banka kartı ve vadesiz hesap olarak ATM sayısı dışında Enpara daha iyi. EFT-Havale ücreti almaması bile öne atmaya yeter.
Kredi kartına gelecek olursak; aidatsız kart olarak İş Bankası kesinlikle daha iyi. Üniversite öğrencisine bordrosuz 2000 TL limitli kart çıkarabiliyorlar ama lise öğrencisine kart çıkaracaklarını zannetmem.

18'den büyüğüm onda sorun yok kendim açabiliyorum hesap. Anladigim kadariyla kredi kartı alamıyorum. O zaman İş Bankası daha mantıklı olur benim için.

Ben 18 girdiğim gibi maximum kart verdiler eğer gerekliyse deneyebilirsin.
Maaş kısmına asgari ücret altında yazarsan gelir belgesi istemezler onaylanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı