Üniversite Öğrencisi İçin Kredi Kartı Önerisi

Evet, gerçekten %200.

Bu Pazarama dediğiniz kısımda ne gibi harcamalar yapabiliyoruz peki? Ayrıca başvururken gerekli olan belgeler nelerdir?
İş Bankası hesabınız yoksa uygulamadan hesap açtıktan sonra başvuru yapabilir veya şubeden açtırırken genç kredi kartına da başvurabilirsiniz. Sizden öğrenci belgesi veya öğrenci kimliği istiyorlar.

Maximum uygulamasından bir görüntüyü aşağıya ekliyorum, ben online alışveriş kısmından elektronik eşya siparişinde kullandım.

Uygulamayı şu an indirip mağazalarda giriş yapmadan gezinebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• pazarama-web-banner520x653_2-6140a2c1b8529.png
    pazarama-web-banner520x653_2-6140a2c1b8529.png
    29,1 KB · Görüntüleme: 51
Dans eden kaktüs, pantolon, mini etek, tişört, takım elbise, beyaz eşya ve cep telefonu gibi yüzlerce ürün için dünya kadar tanıtım bildirimi geliyor. Uygulamada bunu kapatmak için bir seçenek yok ve cep telefonunun bildirim ayarlarından kapatmak gerekiyor. Maximum Mobil’in böyle rahatsız edici bir tarafı var. :D

Dans eden kaktüs, pantolon, mini etek, tişört, takım elbise, beyaz eşya ve cep telefonu gibi yüzlerce ürün için dünya kadar tanıtım bildirimi geliyor. Uygulamada bunu kapatmak için bir seçenek yok ve cep telefonunun bildirim ayarlarından kapatmak gerekiyor. Maximum Mobil’in böyle rahatsız edici bir tarafı var. :D
Evet, gün içerisinde bildirim temizlemek gerekiyor. Bir de şunu merak ediyorum; kredi kartından harcama yapıldığında bildirim veya SMS alabileceğim bir ayar var mı? Yapıkredi'de 1TL ve üzeri alışverişlerde bunu yapabiliyordum.

Günlük harcamalarınız için kesinlikle Maximum Genç en iyi tercih olur.
İki farklı seçenek sunuyorlar, birisi Kredi kartı diğeri Banka kartı. Hangisini seçelim?

Güncelleme yapayım: Biraz saçma soru sormuşum, Maximum sayfasında gezinirken zaten cevabımı buldum :D

İş Bankası hesabınız yoksa uygulamadan hesap açtıktan sonra başvuru yapabilir veya şubeden açtırırken genç kredi kartına da başvurabilirsiniz. Sizden öğrenci belgesi veya öğrenci kimliği istiyorlar.

Maximum uygulamasından bir görüntüyü aşağıya ekliyorum, ben online alışveriş kısmından elektronik eşya siparişinde kullandım.

Yanıt veren herkese yardımları için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı