Lise sınavları 8 Mart'a ertelendi

Resmî bir açıklama bulunmamasına rağmen, iktidara yakın olan Anadolu Ajansı'ndan atılan iddiya göre liselerde 1. dönem yapılamayan sınavlar 8 Mart'tan sonra yapılmaya başlanacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak: Liselerde yüz yüze sınavlar 8 Mart'tan itibaren yapılacak

Açılmasını isteyen tayfa genelde canı sıkılanlar malesef ben okula devam etmiş olsaydım sınav olsa dahi gitmezdim.

Canı sıkılan değilde sınava hazırlanan ya da öğrenmek isteyen kişiler var, hak veriyorum onlara.

Keşke açılsa, insanlar okula gideceğine sabahtan akşama kadar burada zamanlarını öldürüyor, çok kıymetli o zamanlar.

8.sınıf arkadaşlar halinize üzülüyorum haksızlık var evet ama eğitim sistemimiz olmadığı için ben 7.sınıfım ve seneye hangi imam hatipe gideceğimi düşünüyorum çünkü sınav olursa korona artacak ve ben seneye nasıl sınava hazırlanacağım ı merak etmekteyim Haziran'da çalışmaya başlasam diğicem ama uzaktan eğitim malum dershaneler açık olur mu bilemem özel hoca korona riski sonra bir anda sınav a geldi zaman ve en çok üzüldüğüm ailelerin çoğu eğitim sistemini iyi sanıyor milli eğitim bakanı biz çocuklarımız için ölümü veriyoruz diyor ama anlamıyorlar korona diyoruz normalleşme zamanı diyorlar halimizde hayırlısı olsun ve nolacak göreceğiz. Ve liselere neden sınav var.

Sadece Pazartesi günü olacak sınavlar mı, yoksa tüm sınavlar mı bu tarihe ertelendi? Bilen birisi yazabilir mi?
Şimdi kabine toplantısı yapılacak 1 Mart Pazartesi günü. Orada sınavlar olacak mı, olmayacak mı, ne zaman yapılacak vs. açıklanacak.

Ama Anadolu Ajansı diyor ki: "Edindiğimiz bilgiye göre 8 Mart'tan sonra yapılacak tüm sınavlar."

Sınavların akıbeti, kabineden sonra açıklanacak.
Yapsanız da kurtulsak?
Sizin için rahat tabii. Millet canının derdine düşmüş, siz de et derdine.

Yeni konular

Geri
Yukarı