Lise sınavları ertelenir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne söyleceksiniz Allahınız aşkına. Derslere girmiyorsanız test çözmüyorsanız sonradan sınavlar iptal olsun diye ağlamaya ne hakkınız var ?
Derslere giriyorum, ilk dönem sınavlarım gayet iyi, derslerime çalışıyorum. Uzaktan sınav yapma şansımız varken neden yüzyüze sınav?
Annem fizik öğretmeni her allahın günü ders açıyor. Gelen sayısı 2 3 ağlamayın boşuna.
Annenizin öğretmen olduğu okul kötü olma ihtimali nedir? Okuduğum okulda 30 kişinin altına nadir düşer.

Hocam yetişmez diyeceğinize oturup plan yapıp bir yerden başlayın.

Ortaokuldayım ve sınavlarımızla ilgili her şey hazır :( Çalışmama rağmen korkuyorum, anlamadığım soru tipleri var vs. vs.
Ya zaten ortaokula sınav için gidiyosan gitme ortaokula öğrenmek için gidilir orta okulda dahi yazılı stresin varsa demekki ders dahi dinlemiyorsun.

Ya zaten ortaokula sınav için gidiyosan gitme ortaokula öğrenmek için gidilir orta okulda dahi yazılı stresin varsa demekki ders dahi dinlemiyorsun.
Tam dersi derslerime önem veriyorum. Ki stersimin sebebi yüksek notlarımın düşüp hüsrana uğramaktan korkmam.

Eminim bu kadar insanın tek derdi kapalı alanda 4 5 saat geçirmektir. Madem derdiniz o sınavlar Online olsun diye Twitter'de hashtag başlatın iptal olsun diye değil.

Daha 2 milyon öğrenci girince EBA çöküyor. Bu kadar dandik bir sunucu var iken, 6 milyon liseli Online sınav için EBA'ya girse. Sunucu nükleer gibi patlar.

Daha 2 milyon öğrenci girince EBA çöküyor. Bu kadar dandik bir sunucu var iken, 6 milyon liseli Online sınav için EBA'ya girse. Sunucu nükleer gibi patlar.
Hocam EBA üzerinden niye sınav yapıyoruz ki? Zoom üzerinden yapılabilir, teknik problemlere karşı oda içerisinde video çeken bir cihaz bulundurmak mantıklı olabilir, bir problem yaşadığımızda en azından kanıtımız olur.

Bakın. Dünya'nın hiçbir yerinde işler bahaneyle yürümüyor. Her zaman bir sorun çıkacak karşına. Sınavları 1 aya yayarlar. o zaman çökmez. Bazen gerçekten işten kaçmak için her türlü yolu arıyorsunuz. Yeterki olmasın. Yumurta kapıya dayandı tabi bir kere.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı