Lise sınavları ertelenir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu işin sonu falan yok. Daha fazla da konuşmak istemiyorum. Şunu bırakıp gidiyorum. Yüz yüze sınavın mantıklı olup, olmadığını bir düşünün.
Ekran Alıntısı.PNG

Açık konuşmak gerekirse aylardır 1. sınavlarımı bekledim her seferinde ertelendi, bende yüksek not almak için hep 1. sınav konularına çalıştım. 1 Haftalık sürede 2. dönem konularını yetiştirmem imkansız, canlı derslere de hiç girmedim.

Açık konuşmak gerekirse aylardır 1. sınavlarımı bekledim her seferinde ertelendi, bende yüksek not almak için hep 1. sınav konularına çalıştım. 1 Haftalık sürede 2. dönem konularını yetiştirmem imkansız, canlı derslere de hiç girmedim.
İmkanınız var ise neden girmediniz?

Bitirmeden okulları falan açıp yasakları kaldırıp virüsü tekrar canlandıran bir ülkeden ne beklersin ki.
1 ay önce günde 9000 vaka olurdu.

Bitirmeden okulları falan açıp yasakları kaldırıp virüsü tekrar canlandıran bir ülkeden ne beklersin ki.
1 ay önce günde 9000 vaka olurdu.
Burda da denge işin içine giriyor. Ne deseniz haklısınız aklı başında olan kimse bu normalleşmeye izin vermez. Ancak düzgün bir ekonomimiz yok maalesef ve biraz daha kapalı kalırsa yerler batacaklar.

İmkanınız var ise neden girmediniz?
Okul başladığı zaman köydeydim orada da internet çok zor çektiği için giremedim, hem de internet dayanmıyordu. Evime dönüncede hem geriden geldiğim için hem de anlamadığım için girmedim. 8 Ders boyunca ekrana bakılmıyor bile; başım ağrıyor, gözlerim ağrıyor, uykum geliyor, hiç bir şey anlamıyorum.

Okul başladığı zaman köydeydim orada da internet çok zor çektiği için giremedim, hem de internet dayanmıyordu. Evime dönüncede hem geriden geldiğim için hem de anlamadığım için girmedim. 8 Ders boyunca ekrana bakılmıyor bile; başım ağrıyor, gözlerim ağrıyor, uykum geliyor, hiç bir şey anlamıyorum.
Seni de anlayabiliyorum ama bunlar maalesef bahane. Öğrenmek isteyen her şeyi yapar yine dinler. Bende sabah 8'den akşam 17.20'ye kadar derse giriyorum. Gözlerim ağrıyor sırtım ağrıyor ama dinliyorum çünkü dinlemekten başka şansım yok.

Umarım sen de bir gün sistemin içinde ne kadar küçük bir parça olduğunu ve maalesef bu ülkede seni beni takmayacaklarını anlarsın.
Sistemin için de küçük parça mı ? Hadi diyelim sen ben küçük parçayız orada ki 3 Milyon insan ne acaba 3 Milyon kişyi ciddiye almamak 2023 de nasıl yansayacak farkındasın değil mi ? Hadi onu da geçelim öğrenciler küçük parça peki o kadar başkan gitti bi de Tweet attı, başka bi diğeri de TBMM de canlı yayında açıklama yaptı. Sence bu kişiler ciddiye alınmayacak kişiler mi ? Şuan da vaka sayısı gene arttı. Düzeliyoruz derken gene berbat ettiler. Zaten şu vize olayı vs olmasa şu ülke de duracak aklı başında insan yoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı