Lise sınavları iptal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Egee bugün kabine yapılmaz ise belli ki prim içinmiş saat 1.30 da açıklamalar hesabı gizliye almalar falan.

Hocam bugün ya da yarın yapacak olsalar şimdiden haberimiz olurdu. Şu anda kabinenin K'sı yok maalesef.
17'sinde toplantı yapılamaz. O zaman erteleme vermeleri gerekir. 17'sinde sınavı olan arkadaşlarımız var. Ayrıca çok yüksek ihtimalle iptal olacak. Kabine dışında açıklama yapılabilir. Okullara yazı gönderilebilir. Karar duyurulmak istendikten sonra kabine çok bir şey ifade etmiyor.

Beyler kabine bugün diyorlardı yazıp yazıp siliyorlar şu an iptal kararı gelir gelmez ona bir şey demiyorum ama kabine bugün yapılmaz ise benim güvenim biter.

17'sinde toplantı yapılamaz. O zaman erteleme vermeleri gerekir. 17'sinde sınavı olan arkadaşlarımız var. Ayrıca çok yüksek ihtimalle iptal olacak. Kabine dışında açıklama yapılabilir. Okullara yazı gönderilebilir. Karar duyurulmak istendikten sonra kabine çok bir şey ifade etmiyor.

Kabine toplantısından önce öyle bir kararın verileceğini sanmıyorum.

Kabine ile ortak karar verdik demek için bekletiliyor gibi şeyler deniyordu o yüzden karar bekletiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı