Lise sınavları iptal olur mu?

İptal olsun tembeller kına yaksın.
Şunlara bak bunlardan ulusa ne fayda gelir? Gençliklerini yaşayacaklarmış.
Yani her yerde senin şu genelleme yapmana bayılıyorum gerçekten. Bu kaçıncı kez sana cevap verişim bilmiyorum. Dostum herkesi aynı kefeye koyma. Okulların kapalı kalmasını isteyen herkes tembel değil. Benim matematikten 90 alan arkadaşlarım bile kapalı kalmasını istiyor. Neden? Çünkü sağlıklarını düşünüyorlar. Çoğunun evinde kronik hastalıklı ya da yaşlı bireyler var. Keyfi kapalı kalmasını isteyen var mı elbette var. Ama genelleme yapma.

Yani her yerde senin şu genelleme yapmana bayılıyorum gerçekten. Bu kaçıncı kez sana cevap verişim bilmiyorum. Dostum herkesi aynı kefeye koyma. Okulların kapalı kalmasını isteyen herkes tembel değil. Benim matematikten 90 alan arkadaşlarım bile kapalı kalmasını istiyor. Neden? Çünkü sağlıklarını düşünüyorlar. Çoğunun evinde kronik hastalıklı ya da yaşlı bireyler var. Keyfi kapalı kalmasını isteyen var mı elbette var. Ama genelleme yapma.
Olabilir benimde var. Sınavlar olmazsa, adalet olmaz. O kadar çalıştım, çalıştık tüm sınavlardan tam puan alacakken neden ertelensin?
İptal olmasını istemelerinin bir kısmı tembel genelleme yapmanız yanlış bir kısmı sağlığı için bir kısmı canlı derslerle alakalı.
Sokaklarda, parklarda virüs es geçiyor sanırım arkadaşları.

Çok büyük hareketlilik çıkacak. Göze almazlar bence. Eğer 1 Mart'ta olur ise, göz göre göre ölüme ve vaka ve mutasyona gönderecekler. Evde babam var. Kronik hastalığı var. Yaşı da biraz var. Yaşlılar ile yaşayan öğrenciler de var. Aynı zaman da okula gider iken toplu taşıma kullanacağım. Buradan okula en az 20 dakika sürüyor. Bir kağıt için ailemi, sevdiklerimi, kendimi riske atamam. MEB'e sınav sız bir yöntem, yol, sistem bulun diyorlar. Ama MEB takmıyor hiç.

Bakınız:
EuXGq_uWQAIqf6d.jpg

Olabilir benim de var. Sınavlar olmazsa, adalet olmaz. O kadar çalıştım, çalıştık tüm sınavlardan tam puan alacakken neden ertelensin?

Sokaklarda, parklarda virüs es geçiyor sanırım arkadaşları.

Ne bu bencilliğin? Sadece sen mi çalıştın? Sen oldun sınavını diyelim, diğer insanların sağlığı peki virüs öldürüyor hani hatırlatırım. Ders her şey mi? Çalıştın tamam, virus kapip ölmeyi riske alacak kadar mi hirslisin? Anlayamadım.

Geri
Yukarı