Lise sınavları iptal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

10 Mayıs 2021​

bugün​

test sayısı​

213.863

vaka sayısı​

13.604
Vakalar düşüyor ):

10 Mayıs 2021​

bugün​

test sayısı​

213.863

vaka sayısı​

13.604
Vakalar düşüyor ):

Bu vakaların gerçek olmadığını onlar da biliyor bu yüzden sınav iptaliyle bu sözde vaka sayılarının alakalı olduğunu düşünmüyorum. Kademeli kademeli düşürüyorlarki turizm canlansın ve ülkenin koronayı iyi yönettiği düşünülsün.

10 Mayıs 2021​

bugün​

test sayısı​

213.863

vaka sayısı​

13.604
Vakalar düşüyor ):
Konu vaka sayıları değil. 1. yazılıları 25k vaka olduğu zaman yapmaları buna örnek. Şu an göstermelik amaçlı düşürüyorlar. Bu kadar kapanma yaptıktan sonra yazılıları yaparak her şeyi boşa yapmış olmak istemezler çünkü turizm şu an onların tek umutları.

Bu vakaların gerçek olmadığını onlar da biliyor bu yüzden sınav iptaliyle bu sözde vaka sayılarının alakalı olduğunu düşünmüyorum. Kademeli kademeli düşürüyorlarki turizm canlansın ve ülkenin koronayı iyi yönettiği düşünülsün.
Zaten yasağın etkilerinin normal koşullarda daha yeni ortaya çıkması gerekiyordu. Turizm sektörünü açmak için yapıyorlar.
Baya iyi yönetiyorlar hala Avrupa birincisiyiz.

Yasak da keşke yasak olsa. Şu anda milletin uyguladığı tam kapanmayla vakaların bu kadar düşmesi imkansız.
Yahu arkadaş zaten 213K testin yarısında semptomlar mevcut. Adam COVID-19 olduğundan emin sadece teşhis koydurmak için gidiyor. 213K testten 13K vaka çıkması mümkün mü? Ampul farkı buyurun. Her gün bir soma faciası yaşıyoruz resmen şaka gibi.
Bakın dostlarım size bir şey açıklamak istiyorum. Hindistan çok kalabalık bir ülke. Nüfusü : 1,366 milyar kişiden oluşmaktadır. Şimdi bu ülkede toplam 23 milyon vaka oluşmuş. Bu ne demek nüfüsunun %2'si enfekte olmuş. Türkiye'de 80 milyon insan olsa. Şu an bizde 5 milyon vaka mevcut. Nüfusumuzun %6'sı enfekte olmuş. Durumun ne kadar vahim olduğunu siz anlayın. Ayrıca global anlamda vaka sayısında Avrupa'da tahtı vermiyoruz.
1620719708581.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı