Lise sınavları iptal olacak

Lise sınavları iptal olsun veya olmasın, burada amaç öğrencilerin çalışmasını sağlamak. En baştan sınav yapmayacağız denseydi kimse derslere girmez ve dinlemezdi. Yine de sınavlara çalışırmış gibi çalışın, bir şey kaybetmezsiniz. Üniversite sınavına çalışırken işinize yarar.

LGS de iptal olacak mı?
LGS-YKS'nin iptal edilme şansı yok, hatta geçen sene yapılan hatadan sonra ertelemeye de kalkışmazlar.

Anlayamadım?

Halen görev yapıyor kendisi. O da açılmaması gerektiği kanaatinde fakat maalesef 12'ler sınav olduğu için iptal edilmez diye düşünüyor.
Bu dönemde ne olacağı belli değil ilk defa yaşıyoruz onu demek istedim. MEB personel güvenilir bir kaynak. Babanızın dediği de mantıklı.

Lise sınavları iptal olsun veya olmasın, burada amaç öğrencilerin çalışmasını sağlamak. En baştan sınav yapmayacağız denseydi kimse derslere girmez ve dinlemezdi. Yine de sınavlara çalışırmış gibi çalışın, bir şey kaybetmezsiniz. Üniversite sınavına çalışırken işinize yarar.
TYT odaklı çalışmak daha mantıklı, sınavlarda da ben TYT anlatımları üzerinden çalışıyorum daha özet ve daha verimli.

Geri
Yukarı