Lise sınavları iptal olacak

Haziran başına kadar herkesi aşılamaları bir rüya... Daha 50 yaş altını aşılayamadılar. Millet tüm ülkeyi aşıladı bitirdi biz daha 50 yaş üstündeyiz. Diyecek çok şey varda susuyorum illaki ahı çıkacak.

Hocam pardon da Turistler'in gördüğü insanları aşılamak varken niye halkı aşılasınlar? Bir de turistlerden pcr testi istememe gibi bir olay var :D

Hocam pardon da Turistler'in gördüğü insanları aşılamak varken niye halkı aşılasınlar? Bir de turistlerden pcr testi istememe gibi bir olay var :D
Bu ülkede turistler padişah gibi yaşıyor zaten. Oyu da onlardan isterler artık 😂 .

Hedefleri o zaten, bir kısmı Almanya'daki gurbetçiler diğer kısımları da paşa gibi yaşayan turistlerden oy almak.
Merak etmeyin devirin değişme zamanı geldi adım gibi eminim bundan. Max. 1M oy alırlar onlardan da bu ülkedeki neredeyse 10M yeni oy kullanacak genç var. Hepsi de farkındalar durumun "çağ dışı dinozorlar" gidecekler hissediyorum.

Bir gün forum yüzünden Silivriye gideceğim gibi.
Bir bakarsın bir günde vakalar 1000in altına düşmüş :D
Bence hiç test yapılmasın 0 vaka olsun. Virüsten kurtulmuş oluruz. Bu fikri bir sunalım diyorum :D

Son durum!
Ziya Selçuk twit attı:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    43,5 KB · Görüntüleme: 92

Yeni konular

Geri
Yukarı