Lise sınavları yapılacak mı?

MordeFKK

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere ilkokul ve ortaokul sınavlar ertelendi fakat lise sınavları ne olacak? Yani 4-22 Ocak arası mı? Bir de Twitter'da hashtag bile açılmış. Benim kafam çok karıştı açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz üzere ilkokul ve ortaokul sınavlar ertelendi fakat lise sınavları ne olacak? Yani 4-22 Ocak arası mı? Bir de Twitter'da hashtag bile açılmış. Benim kafam çok karıştı açıkçası.
Normalde yapılması gerekiyordu (ki biz olduk) ama öğrencilerin ısrar etmesiyle bizim de sınavlarımız silinmiş ve ertelenmiş diye biliyorum.

2. döneme ertelediler. 2. dönemin şu anki halimizden daha iyi olacağını sanmıyorum. Tahminimce 2. dönem de iptal ederler ya da online yaparlar. Pandeminin bu gidişle kolay kolay biteceği yok.

1. dönem hiçbir sınav yapılmayacak. Fakat performans ödevi verildiyse onlar iptal değil diye biliyorum.

Benim bildiğim. Biz çoğu sınavı olduğumuz için son 4 sınav kalmıştı. Hocalarımız geri kalan 1.dönem sınavlarını 2.dönem yapacağız demiştiler. Yani her türlü sınav olacağız. Aksine bizim okul sınav olana kadar tüm yeri soracağız diyor. Okula göre değişebilir.

Benim bildiğim. Biz çoğu sınavı olduğumuz için son 4 sınav kalmıştı. Hocalarımız geri kalan 1.dönem sınavlarını 2.dönem yapacağız demiştiler. Yani her türlü sınav olacağız. Aksine bizim okul sınav olana kadar tüm yeri soracağız diyor. Okula göre değişebilir.
Aynen, bende zaten 1. dönem yapılmayacak demiştim ve 2. döneme kaycak diye bahsetmek istemiştim de yazmamışım. Doğru söylüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı