Okul sınavları 4 Ocak'ta yapılacak mı?

Behzat Amir

Centipat
Bildiğiniz üzere sayın bakanımız yapılan sınavların geçerli olacağını söyledi. Fakat gidişat okulların açılmayacağını gösteriyor. Sizce 4 Ocak'ta sınavlar ne olur? Başka bir yol mu izlenir yoksa yaparlar mı? Tahminleriniz nedir? Düşünüyorum işin içinden çıkamadım değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Sence ileride bir açıklama ile yapılan sınavları iptal ederler mi? Yoksa geçerli mi olur?
Eğitim sistemimiz bir ayyaşın elinde olduğu için tahminde bulunmak için, sosyalin teknik destek bölümünde sistemini belirtmeyenlerin sistemini tahmin etmeye çalışan kâhinlerden olmamız gerek. Var mı aranızda teknik destek kâhini?

Eğitim sistemimiz bir ayyaşın elinde olduğu için tahminde bulunmak için, sosyalin teknik destek bölümünde sistemini belirtmeyenlerin sistemini tahmin etmeye çalışan kâhinlerden olmamız gerek. Var mı aranızda teknik destek kâhini?
@Vavien. Hocam yardımcı olsan olsan sen olursun 😂
Bu gidi
Bazı okullar sınavlara hiç başlamadılar, bazıları ise neredeyse bitirdi. Fikrimce ilk sınavları yapıp performanslarla beraber dönemi kapatırlar.
Bu gidişatla 4 ocakta alırlar mı okula bizi? Risk almazlar diyorum ama bilemedim.

Arkadaşlar ben Ziya Selçuk değilim. Yönetmelikte yazanları az-çok biliyorum o kadar. Çoğu lise mezunu kişiye göre de fazla tecrübem vardır bu konularda. Bilgimin kaynağı bu. Şu anda MEB'e bağlı bir kurumda eğitim almamaktayım. Bu yüzden olayı hiç takip etmedim, etmeyeceğim de. Burada açılan konularda bir şeyler görürsem bilgim o kadar olur en fazla.

Yapılan açıklamalara bakarsınız olur biter.
Ben yanlış hatırlamıyorsam sınavlar iptal olmadı, sadece ertelendi diye bir açıklama yapılmıştı. Hatta bu yüzden yapılmış olan sınavlar da iptal edilmemişti.

Sınav yapmaya hakları yok. Ne öğrettiler de? Bizden ne istiyorlar? Uzaktan eğitim diye bir çöp icat yapmışlar. Hoca ders anlatıyor. Sesi hologram gibi çıkıyor. Görüntüler, sesler donuyor. Ayrıca yapılan uzaktan eğitim programı da çok saçma.

Geri
Yukarı