Lise stajı nasıl bulunur?

hakmeray

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 12. sınıf bilişim öğrencisiyim. Staj yerini okul bulacak sanıp tüm yaz oturmuştum. Bu hafta okula gittiğimde staj yerini kendimizin bulacağını öğrendim. Nerelere başvurmalıyım? Staj yeri bulamazsam sınıfta kalacakmışım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben 12. sınıf bilişim öğrencisiyim. Staj yerini okul bulacak sanıp tüm yaz oturmuştum. Bu hafta okula gittiğimde staj yerini kendimizin bulacağını öğrendim. Nerelere başvurmalıyım? Staj yeri bulamazsam sınıfta kalacakmışım.

Kendi alanın ile ilgili tüm firmalara başvuruda bulun. Gidip konuş yüz yüze. Büyük firmalar her zaman stajyer alır.

Marka verebilmeniz mümkün mü?

Kardeşim seni kavanoz da mı büyüttüler. Hiç mi dışarı çıkmadın? Nereden bileyim ben senin nerede yaşadığını. Çık evden dolaşmaya, alanın neyse örneğin bilgisayar programcılığı ise IT alanında olan her şirkete gir staj için başvuru kabul ediyor musunuz diye sor.

Bölümünüze göre dükkan gibi işletmeler veya firmalara başvurmanız gerek.

Geri
Yukarı