Lise tercihlerinde açıkta kaldım

tekken12

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk tercihde güzel bir Anadolu lisesi geldi şansımı deneyip başka okullar yazdım 1 tanesi tuttu ama ilk seçildiğim okul daha iyi olduğu için onu yazdım tekrar ama sanırım kontenjanı dolmuş. Şu an yazdığım hiçbir lise almadı açıkta kaldım. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ilk tercihde güzel bir Anadolu lisesi geldi şansımı deneyip başka okullar yazdım 1 tanesi tuttu ama ilk seçildiğim okul daha iyi olduğu için onu yazdım tekrar ama sanırım kontenjanı dolmuş. Şu an yazdığım hiçbir lise almadı açıkta kaldım. Ne yapacağım?
Bölgenizde sizi kabul edecek bir okul illa çıkacaktır. Büyük ihtimalle kötü bir okuldur. Bir süre mecbur oraya gideceksiniz. Ben 1 ay bölgedeki en kötü okula gitmiştim. Sonra e-devletten nakil yapabilirsiniz.

Hocam tercih listeniz nasıldı? Ve hangi sırada ki liseler tuttu? Tercih sonuçları açıklanalı çok oluyor çünkü en kötü adrese dayalı bir liseye gitmeniz gerekecek.

İlk tercihte yerleştin sonra 2. tercihlerde 1 daha mı yerleştin?

İlk tercihte yerleşmedim sadece çıktı sonra başka belki daha güzeli gelir diye yine yaptım şimdi ilk çıkan okulda gelmiyor yazınca.
Çıktı derken?Zaten tercih olarak yapmışsın ve tutmuş o okul zaten senin hakkın.

Yeni konular

Geri
Yukarı