Lise zor mu?

Arkadaşım gerek derslerde gerekse arkadaş ortamında girişken olursan çoğu kişi tarafından tanınırsın,sevilirsin.Lise dönemi ders açısından zordur,fakat çok iyi arkadaş edinebilirsin.

Fen Lisesi veya İzmir'deki gibi Atatürk Lisesi biraz zordur. Tabii çalışırsan üstesinden gelirsin her şeyin. 400 ile 440 puan arasındaki ortalama liseler pek zor değil.

Eskilerden biri Gökhan abinin pencereden düşmesini anlatabilir mi ? Bana özel mesajda çok cins anlattı hiç bir şey anlamadım. O.O

Ortaokulda dersaneye gitmek haricinde sınavlara çalışmadım doğru dürüst. SBS için çalıştım İzmir Atatürk Lisesi'ni kazandım. Ortaokuldan okul birincisi olarak gidince orda da öyle olur sandım ama olmadı tabii ki :) İlk sınavlarda "Geçen senelerdeki gibi çalışmadan yaparım." diye düşündüm yine olmadı. Sınavlar çalışmadan düzgün bir puan alınacak gibi değil. Gerçi 9. sınıf 10'a göre kolaydı ama yine de önem ver.

Lisede çok farklı insanlarla tanışabilirsin, kendine uygun birilerini bulursun dönem sonuna kadar. Girişken davranırsan o kadar da sürmez ama kiminle arkadaşlık ettiğine dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı