Lisede 1. dönemin ortalaması 2. dönemde değişir mi?

OrhunYusuf

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben lise 1 okuyorum ve 1. dönemi 54 ortalama ile geçtim normalde Anadolu lisesindeydim. 2. dönemde mecburi olarak imam hatip Anadolu lisesine geçtim ve bazı dersler değiştiği için ortalamam 37'ye düştü. Rehber öğretmeni sistemde böyle gözüküyor dedi ama e-Okul'da hâlâ 54 duruyor. Fakat değişen dersler gözükmüyor. 2. dönem ortalamamda 50 üstü olursa geçer miyim? Yoksa ortalamam 63 mü olmalı?

Merhaba. Ben lise 1 okuyorum ve 1. dönemi 54 ortalama ile geçtim normalde Anadolu lisesindeydim. 2. dönemde mecburi olarak imam hatip Anadolu lisesine geçtim ve bazı dersler değiştiği için ortalamam 37'ye düştü. Rehber öğretmeni sistemde böyle gözüküyor dedi ama e-Okul'da hâlâ 54 duruyor. Fakat değişen dersler gözükmüyor. 2. dönem ortalamamda 50 üstü olursa geçer miyim? Yoksa ortalamam 63 mü olmalı?

Hayır değişmez hocanın dediği 2.dönem ortalaması büyük ihtimalle.

İlk dönemi eğer 54 ile geçtiysen bu dönem ortalamanı 46 yapman yeterli oalcaktır.
İlk dönem 54 ile geçtim ve 15 tatil bittikten 1 hafta sonra anadoludan imam hatipe geçtim rehber hocası sisteme kaydedeken ortalaman 37 gözüküyor düşmüş ortalaman dersler değiştiği için diyor ama eokulda 54 duruyor fakat anadolu derslerinin bazıları gözükmüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı