Lisede açığa geçerken kalınan ders sıkıntı yaratır mı?

yunusgig

Decapat
Öncelikle herkese iyi günler. Anadolu lisesinde 11. sınıf öğrencisiyim. Kimya ilk sınavım 48 ikinci 25 ve sözlülerimde bir tane g(girmedi) bulunuyor, 2.dönem açığa geçeceğim. Bu zayıf olan dersin bana herhangi bir sorunu olur mu?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE abi sana zahmet bir bakabilir misin?

Hayır hocam. Benim sınıf arkadaşım devamsızlıktan bile kaldı. Açığa geçecek. Sorun olmaz yani. Sınıfta kalan bile geçiyorsa dersten kalan hayli hayli geçer.

40,5 devamsızlıkta var hocam bir sorun teşkil etmez inşallah.
Hocam arkadaşım bugün okulda şöyle dedi. "Hocam açığa geçemiyormuşum sınıfta kaldığım için ama ilçe milli eğitime ailemle gidersem dilekçe ile geçiyormuşum" gibi şeyler dedi. Kesin değilim ama yanlış diyor olabilirim. Bunu müdürünüz ile konuşmakta fayda var.

Hocam arkadaşım bugün okulda şöyle dedi. "hocam açığa geçemiyormuşum sınıfta kaldığım için ama ilçe milli eğitime ailemle gidersem dilekçe ile geçiyormuşum" gibi şeyler dedi. Kesin değilim ama yanlış diyor olabilirim. Bunu müdürünüz ile konuşmakta fayda var.

Hocam okul basketbol takımında olduğum için devamsızlığı sınıra kadar sildirebilme şansım var beden egitimi öğretmenleri faaliyet devamsızlık yazıyolar bunun dısında herhangi bir şey problem yaratır mı?

Hayır, sorun yaratmaz. O dersleri tekrar girersiniz sadece
Kimya 1.donem 2.sınava mı

Hocam okul basketbol takımında olduğum için devamsızlığı sınıra kadar sildirebilme şansım var beden egitimi öğretmenleri faaliyet devamsızlık yazıyolar bunun dısında herhangi bir şey problem yaratır mı?

Aöl e geçtiğinizde Kimya dersini tekrar alırsınız.

Devamsızlıklarını sildir, aöle gecmek için başka sorun yaratmaz.

Hocam aslında öğretmenler faaliyet falan yazıyor insaflı hoca olursa bütün devamsızlıkları faaliyet yapar ama benim arkadaşım bir kez sildirdi 50 günden 20 güne şimdi gene 40 gün olmuş yüzü yok çocuğun. Yoksa aile ile deneyebilirsin devamsızlık sildirmeyi.

Hocam aslında öğretmenler faaliyet falan yazıyor insaflı hoca olursa bütün devamsızlıkları faaliyet yapar ama benim arkadaşım bir kez sildirdi 50 günden 20 güne şimdi gene 40 gün olmuş yüzü yok çocuğun. Yoksa aile ile deneyebilirsin devamsızlık sildirmeyi.

Hocam şimdi özürlü devamsızlığın mı 30'u geçmemesi gerekiyor.

11 özürlü 29,5 özürsüz devamsızlığım var

11 özürlü 29,5 özürsüz devamsızlığım var.

Ve devamsızlık sene sonunu ilgilendiriyor gibi şeyler duydum 2.dönem geçegim için belki devamsızlığa bakılmaz.

Geri
Yukarı