Lisede Atatürk'e saygısızlık yapıldı

@ege2e Özür diliyorum ben bam başka bir şey diyorsunuz sanmıştım haklısınız.🙂❤️

Özür dilerim.❤️

Biz Atatürk'e tapmıyoruz veya tanrı demiyoruz bunlar neden put diyor ki? Bunlar farklılaştırıyor bilerek çarpıtıyorlar olmayan şeye put deyip insanları birbirlerine çomak sokmak istiyorlar, bunlar gerçek Müslüman değil.

İmamhatipler yerine medreseler açılmalı imamhatipler serseri yuvasına döndü bence bu medreselerde en ufak sorun çıkaran ceza almalı ve elit insanlar olmalı sırf dinini öğrensin diye aileleri tarafından zorla yollanan serserileri bir imamhatipli olarak istemiyorum.

Kesinlikle sana katılıyorum haberini yaptığım okulda okuyorum ve herkes birbirini zorbaliyor hocalar her gün biriyle konuşuyor sınıfim serseri dolu bana da satasiyorlar ama ben pek takmıyorum gerektiği zaman müdür yardimcisina gidiyorum bu yüzden kaç kere laf yiyip dislandim.

Kesinlikle sana katılıyorum haberini yaptığım okulda okuyorum ve herkes birbirini zorbaliyor hocalar her gün biriyle konuşuyor sınıfim serseri dolu bana da satasiyorlar ama ben pek takmıyorum gerektiği zaman müdür yardimcisina gidiyorum bu yüzden kaç kere laf yiyip dislandim.
aynı ben

Geri
Yukarı