Lisede biri bana bulaşıyor

Chromedkw

Picopat
Daha fazla  
Lisede bir çocuk var bana bulaşıyor yani küfür ediyor. Ben ona edince gülüyor, ben de duramıyorum direk cevabı veriyorum. Bununla daha önce de böyle bir şey oldu yani konuşmak işe yaramıyor başkaları da birbirine böyle sövüyorlar ama kimse takmıyor. Rehberlik filan da biliyorsunuz zaten. Artık yeter yarın bir daha ettiğinde direkt kavga edeceğim. Kavgayı hiç sevmem ama yapacak bir şey kalmadı. Eğer söyleceğiniz bir öneri varsa buyurun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisede bir çocuk var bana bulaşıyor yani küfür ediyor. Ben ona edince gülüyor, ben de duramıyorum direk cevabı veriyorum. Bununla daha önce de böyle bir şey oldu yani konuşmak işe yaramıyor başkaları da birbirine böyle sövüyorlar ama kimse takmıyor. Rehberlik filan da biliyorsunuz zaten. Artık yeter yarın bir daha ettiğinde direkt kavga edeceğim. Kavgayı hiç sevmem ama yapacak bir şey kalmadı. Eğer söyleceğiniz bir öneri varsa buyurun.
Dava aç.

Hakaret etmeden duramayan insanlarla uğraşmak zevkli aslında. Ya da psikolojik sorunlarım var 🤣 size laf ederken sizde onu alaycı tavırlarla sinirlendirin eğer kavga çıkartmaya çalışırsa aşırıya kaçmadan karşılık verirsiniz. Sizin de küfür etmeniz sadece onun işine gelir. Pek estetik bir davranış değil ancak hem zevkli hem haddini bilmezlere iyi bir ders oluyor.

Küfür değil ama lisede bir çocuk bana emir vermeye kalktı. Ona bir bağırdım. Yumruk atmama bile gerek kalmadı bir daha gevşek hareketlerde bulunmadı bana. Bir keresinde de sınıftan çocuğa bir daha boş yaparsan kafanı bir tarafına yerleştiririm dedim. Öyle demedim ama ban yememek için demiyorum. Sonra o da çok mülayim oldu. Ama döversen sana sataştığı anda herkesin içinde döv ki. Hem başkası bir daha öyle davranmasın hem de haklı olduğunu bilsinler.

Geri
Yukarı