Okulda biri bana diklenince karizmayı çizdirdim

Aga 5 yaşında mı yanındakiler suç laf edende aile terbiyesi vs görmemiş bi insan gibi duruyor dediklerinize göre sizde gidip aynısını yaparsanız aynı kefede olacaksınız.

Aga 5 yaşında mı yanındakiler suç laf edende aile terbiyesi vs görmemiş bi insan gibi duruyor dediklerinize göre sizde gidip aynısını yaparsanız aynı kefede olacaksınız.
Yapmasına gerek yok. Yapmayı düşünmesi aynı kefeye koyuyor zaten.

Vay bee hocam. Karizma gitti. Üzüldüm adınıza keşke sizin değil de başkalarının başına gelse böyle şeyler, hep sizi buluyor ya 😭😭😭

Açtığınız konu çok gülünç bir şey. Siz artık bir çocuk değil, bir yetişkinsiniz. Bu konuyu açarak bir nevi kendinizi rezil etmiş oluyorsunuz. Sorduğunuz soruya gelcek olursak kavga edip okuldan atılmak mantıklı geliyor mu size? Sözlü bile olsa yine disiplin yeme şansın var. Kafanıza pek takmayın. Ben okulda bana mal deseler bile bir şey söylemeyip geçiyorum. Bir daha da söylemiyorlar kızmadığımı bildikleri için. Size diklenen çocuk aslında kendini küçük düşürmüş oluyor. Çünkü yetişkinliğe uygun davranmıyor. Şu dönemde okul da racon falan saçma şeyler sizler kendinizi mafya olarak mı görüyorsunuz? Siz karar verin, disiplin yemek mi yoksa okula devam etmek mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı