Lisede dil bölümü okumak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan P4L
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

P4L

Picopat
Daha fazla  
Anadolu lisesine gidiyorum. 10. Sınıfım. Sayısalım pek iyi olmadığı için arada kaldım. Eşit ağırlık mı, Dil mi diye. Dili seviyorum. (İngilizce) Bunun yanında Fransızca da var dil bölümünde. Annem sayısal seç diyor. Bana sevdiğim şeyi seçmek daha mantıklı geliyor. Eşit ağırlıktan nefret etmiyorum tabi o ayrı. Fakat önü açık bir seçim yapıyor muyum diye düşünüyorum. Pişman olur muyum diye. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Ülkeye kasiyer de lazım bence mantıklı.
Boğaziçi'nde okunursa gayet önü açık özellikle İngilizce ve Almanca'nın ama önemli olan kazanmak işte. :)

Konu sahibi arkadaş, bence de eşit ağırlık okumalısın. Daha yolun başındasın, hemen pes etme.

Kardeşim dil mezunu (İngilizce). O da sayısal başarısızlığından geçti.

Sınavda çok kastı Boğaziçi üniversitesinde İngiliz dili edebiyatı okudu. Şu an bir yabancı firmada üst düzey yönetici olmak üzere çalışmakta.

Olay bölümden çok kişide bitiyor. Çok sayısal mezunu biliyorum mühendis olup boş gezen.

Bunu sorduğuna göre pişman olacağını düşünüyorum. EA seçmelisin bence.
Dil bölümünü seviyorum daha çok onu istiyorum ama yine EA mı mantıklı diyorsunuz? Dil seçersem ileride sıkıntı mı çekerim?

Boğaziçi'nde okunursa gayet önü açık özellikle İngilizce ve Almanca'nın ama önemli olan kazanmak işte. :)

Konu sahibi arkadaş, bence de eşit ağırlık okumalısın. Daha yolun başındasın, hemen pes etme.
Hocam dil bölümü ileride beni pişman mı eder ki?

Son düzenleme:
Hocam dil bölümü ileride beni pişman mı eder ki?
Okuduğun üniversiteden tut çevrene, çevrenden tut kendini geliştirmene kadar birçok faktör var pişman olup olmaman için.

Geri
Yukarı