Lisede kredi kartı nasıl alınır?

Maximum Genç başvurusunu çalıştığınız şubeden denemeniz daha iyi olabiliyor bazen çünkü şubede isteseler anında verebiliyorlar kartı. Bunun dışında İş bankası için Nays limitinizi düzenli kullanıp düzenli ödemeniz notunuza olumlu yansıyacaktır.

Enpara'yı tavsiye etmem çünkü ne bir kampanya veya kart puanı vs. hiçbir özellik mevcut değil kredi kartı olması dışında.

Garanti BBVA bonkör bir banka ve denemenizi tavsiye ederim. Kart uygun görmeseler bile en az 700TL teminat koyarak hesabınıza Anahtar Kart adı altında kredi kartı alabiliyorsunuz. Bonus Genç kart ise öğrencilere yönelik, aidatsız bir kredi kartı. Kampanyaları vs. oldukça iyi ve Bonus programının üye iş yeri ağı geniş olduğu için çok işinize yarar eğer kampanyaları kullanıyorsanız. İsterseniz Bonus Genç deneyebilirsiniz vereceğini düşünüyorum anlattıklarınızdan yola çıkarak.

Son olarak ise Akbank'da deneyebilirsiniz, üniversiteye geçtiğinizde de Üniversiteli Akbank'lı programına katılabilirsiniz. Bu programın da yine güzel ayrıcalıkları var mesela:

• Akbank Mobil, Bireysel İnternet Şube ve Müşteri İletişim Merkezi’nden yapacağın tüm EFT ve havale işlemleri,
  • Yurt içinde ortak ATM’lerde yapacağın ayda toplam 10 adet para çekme, yatırma ve bakiye görüntüleme işlemi,
  • Yurt dışında bir ay içinde yapacağın 5 adet ATM para çekme işlemi*,
  • Akbank ATM’lerinde yapacağın tüm kartsız para yatırma işlemleri,
  • Başka bir Akbank hesabından senin hesabına yapılan tüm para transferleri ücretsiz.

Genel olarak söyleyebileceklerim bunlar, umarım merak ettiğiniz her şeye cevap verebilmişimdir 🙂
Enpara'yı sonradan faizsiz taksitlendirme ve YouTube Premium kampanyasından dolayı istiyordum, başka bir şeye ihtiyacım olmaz zaten.

Garanti Bankası'nın kesin kart vereceğinden emin olursam oraya başvuracağım. Boşuna banka hesabı açmış olmak istemiyorum.

Banka işi bilmiyorsanız konuşmayın bilader kredi kartı demiş adam banka kartı değil 18 altına kredi kartı vermezler gelir yoksa babası gidip kendi üstüne alırsa öyle öbür türlü kredi kartını unut gelir olması gerek hem

Yaşını belirtsene o zaman kardeşim lisede diyorsun 19 isen alırsın tabi gelirin varsa düzenli para giriş çıkış oluyorsa banka hesabına elbet verirler
Belirtmişim ya zaten, 12. sınıfta demişim. 12. sınıfta zaten normal bir birey 18 yaşında oluyor. Okul için aldığım harçlıktan başka gelir yok ama düzenli para giriş çıkışı var az da olsa. Direkt kart veriyor olsalar konu açmazdım zaten.

Belirtmişim ya zaten, 12. sınıfta demişim. 12. sınıfta zaten normal bir birey 18 yaşında oluyor. Okul için aldığım harçlıktan başka gelir yok ama düzenli para giriş çıkışı var az da olsa. Direkt kart veriyor olsalar konu açmazdım zaten.
12.sınıfta 18 değil 17 olursun doğum gününe göre değişir ben 17 idim şahsen ama 22 yaşında olanda arkadaşım vardı kredi konusunda dediğim gibi bankalar lise okuyor diye de vermiyor olabilir alakası yok aslında ama annem mesela çalışmıyor ama kredi alabilir istese çünkü para giriş çıkışı oluyor faturalar ödendiği için seninde öyle durum varsa vermeleri gerek

Geri
Yukarı