Lisede matematiğim için ne yapmalıyım?

Öncelikle selam, ben bu sene 11.sınıfa geçtim lakin matematiğim ortaokul seviyesi bunun için ne yapmalıyım?
Eğer dediğin gibiyse ciddi bir temel eksikliğin var demektir 9 ile 10 da matematiğin kaçtı acaba?
Antremanlarla matematik ile başlayıp işlem olarak gelişeceksin sonra Aktif çözüceksin konuyu öğrenmeye başlayacaksın.

Çok kötüysen antrenmanlarla matematik al. O kadar da kötü değilsen 345 TYT matematik kitabı alıp ağır ağır çözebilirsin.

Özel ders almanı tavsiye ederim matematiği öğrenmek kolay değil lisede

Sadece kendini herkesten üstün olarak gör bu taktik bende işe yarıyor ve lise 2 de sınıfta 1. idim.

Bilmiyorum hocam hayatım boyunca derslerimde bu taktiği uyguladım ve şu an gerçekten başarılıyım.

Bilmiyorum hocam hayatım boyunca derslerimde bu taktiği uyguladım ve şu an gerçekten başarılıyım.

Diyelim Mehmet 10 sorudan 8'ini yaptı Mehmet kim oluyorda ondan yüksek yapa mıyım diyerek çalışıyorum ve sonuç elde ediyorum. Biraz saçma ama işe gerçekten yarıyor.

Diyelim Mehmet 10 sorudan 8'ini yaptı Mehmet kim oluyorda ondan yüksek yapa mıyım diyerek çalışıyorum ve sonuç elde ediyorum. Biraz saçma ama işe gerçekten yarıyor.

Şimdi anlaşıldı. Yani aslında buna rekabet de diyebiliriz. Bunun benzerini bende yapıyorum ve çalışmada bir motivasyon sağlıyor. Sadece kişi kendine rakip bulabilmeli o kadar.

Geri
Yukarı