Lisede nasıl para kazanılır?

Pek geliri olmasa da hobi olarak yapabilirsin. İlgi alanlarına göre varsa işportacı veya 2. elcilerden (ucuza bulursan) ürün alıyorsun, 2. el satış sitelerinde ilan veriyorsun gelip alıyorlar. Tabi ne kadara nasıl bir şey sattığın da önemli. Piyasada fiyatından daha ucuza ilana koyarsan satma ihtimali yükselir.
haha bugün 10tlye ddr3 2gb laptop rami aldım bit pazarından.

Derslerim iyi. İngilizcem orta seviyede var. İyi oyun oynuyorum. Enerjiğim ve samimiyim. İnsanlarla konuşmaya çekinmem. Bunlar dışında pek vasfım yok sanırım.
Bir vasıf göremedim -küçümsemek amacıyla söylemedim-. O halde tek yol fiziksel bir iş.

İyi oynadığınız bir oyunda boost yapabilirsiniz. Atıyorum CS:GO/VALORANT'ta hesap boostlayabilirsiniz.
Ben de geçen gün bir booster'a sövmüştüm işte.

Sana burdaki söylenenler kadar zor ve boş olmayan bir taktik vericem kanka. İlk olarak eğer sigara içiyorsan tuvalette de içiyorsundur okulda. Klasik bir şekilde. Gidiyorsun en yakın tobacco dükkanına Manchester double böğürtlen olanından istiyorsun sana maksimum vereceği fiyat 55 60tır. Yanında birde 520 elmalı veya fresh kalpli sigara alıyorsun aynı fiyat hemen hemen. Okulda genel olarak çoğu tip sek içiyordur böyle şeyleri manitalarına vermeyi, kendileri denemeyi severler. Tanesini 5 liraya veriyorsun her teneffüs 5 kişiye versen günde 2 paket biter. Seven alıcılara da paketine 90 de. Bunu başarabilirsen bir kaç hafta sonra biriken paranla karton olarak daha ucuza almaya başla internetten. Bu şekilde paranı katlaya katlaya gidersin. Bol şanslar.

Bu konuda hiç tecrübem yok Sakarya'da oturuyorum.

Benim de hiç tecrübem yok dostum 15 yaşındayım ailemle beraber gidiyorum tecrübe gerektirmeyen bir şey bu çok kolay.

Benim de hiç tecrübem yok dostum 15 yaşındayım ailemle beraber gidiyorum tecrübe gerektirmeyen bir şey bu çok kolay.

Bu arada bazı yerlerde günlük 380-400 TL arası değişiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı