Lisede nasıl para kazanılır?

Valla teknik söyleyebilirim ama çok zamanını alır. Ders dışında bir şeye vakit ayırmak istemiyorsun anladığım kadarıyla. Ben koleksiyon kartı düşürüp satıyorum 100 TL'ye mesela 150 160 tane oyun alıp kartlarını düşürüp satınca 300 TL falan para oluyor.

Güzel teknik hocam ama doğru anlamışsınız vaktim fazla yok maalesef.

Hocam hangi üniversite ve bölüm hedefiniz? Merak ettim açıkçası.

Hocam hedef ODTÜ elektrik elektronik mühendisliği (2.5k) biraz zorlayacak gibi ama halletmeye çalışıyorum. Olmazsada minimum bir İTÜ makine mühendisliğini (13K) tutturmam lazım.

Vallahi teknik söyleyebilirim ama çok zamanını alır. Ders dışında bir şeye vakit ayırmak istemiyorsun anladığım kadarıyla. Ben koleksiyon kartı düşürüp satıyorum 100 TL'ye mesela 150 160 tane oyun alıp kartlarını düşürüp satınca 300 TL falan para oluyor.

Hocam zamanında bir denemek istemiştim 5 lira anca kâr ettim 1 TL'ye 150 tane oyunu nerede buluyorsunuz Max 20 oyun alırsınız ondan sonrasi zaten kârdan çok zarara döner. Varsa bir taktiği dinlemek isterim.

Hocam zamanında bir denemek istemiştim 5 lira anca kâr ettim 1 TL'ye 150 tane oyunu nerede buluyorsunuz Max 20 oyun alırsınız ondan sonrasi zaten kârdan çok zarara döner. Varsa bir taktiği dinlemek isterim.
1 TL'ye değil 100 TL'ye alıyorum hocam direk en ucuzdan sırala diyince 0.60'dan bir sürü oyun oluyor. Bir de bazı oyunlar var mesela 0.60'a alıyorsun kartları 15 20 TL ediyor onlar da önemli. Ben bir de kartları en ucuzdan değil biraz pahalı satıyorum illaki satılıyor uzun sürse de bu sayede iyi kar elde ediyorum. 0.60'dan oyun alıp zarar etmek imkansız gibi bir şey.

1 TL'ye değil 100 TL'ye alıyorum hocam direk en ucuzdan sırala diyince 0.60'dan bir sürü oyun oluyor. Bir de bazı oyunlar var mesela 0.60'a alıyorsun kartları 15 20 TL ediyor onlar da önemli. Ben bir de kartları en ucuzdan değil biraz pahalı satıyorum illaki satılıyor uzun sürse de bu sayede iyi kar elde ediyorum. 0.60'dan oyun alıp zarar etmek imkansız gibi bir şey.

Hangi oyun bu hocam? Tam anlayamadım o yüzden.

Evet bunu biliyorum ama dediğim gibi bir yandan sınava hazırlanıyorum, oyun işlerini bıraktım.

Bilgisayarın varsa idle sunucularda AFK bırakman yeterli olur oyunu oynamazsın sadece açık olur oyun.

Geri
Yukarı