Lisede nasıl sevgili yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgili + ders kolay bir sekilde yurutulebilir ama ben olsam duzgun bir insani beklerdim kopek gibi sevgili yapmaya calismazdim zamani gelince zaten olur.

Sınıfın sessiz çocuğu ektedir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar yarın yani 6 Eylül 2021'de lise 1'e başlayacağım. Hiç doğru düzgün sevgilim olmadı bu heyecanı tatmak istiyorum. Ama bunun kolay olmadığını da biliyorum. Yarın nasıl davranmalıyım yani cool mu olmalıyım sessiz mi? Bir de lütfen derslerine bak gibi şeyler demeyin, derslerimi de sevgiliyi de yürütebilirim inşallah.
Ayrıca nasıl başarı düşürülür rehberi de aynı zamanda.

Merhaba arkadaşlar yarın yani 6 Eylül 2021'de lise 1'e başlayacağım. Hiç doğru düzgün sevgilim olmadı bu heyecanı tatmak istiyorum. Ama bunun kolay olmadığını da biliyorum. Yarın nasıl davranmalıyım yani cool mu olmalıyım sessiz mi? Bir de lütfen derslerine bak gibi şeyler demeyin, derslerimi de sevgiliyi de yürütebilirim inşallah.

Herhangi özel bir şey yapmanıza gerek yok kendiniz olun insanlarla anlaşın konuşun.
Zaten saniyede sevgili olmayacaksınız zamanla tanışarak olacak bir mesele.
Lisenin 1.senesinde sevgili yapmanızı tavsiye etmem çünkü herkes yeni okula adapte olmaya çalışacaktır o yüzden fazla bu meseleler ile ilgilenmeyeceklerdir.

Sınıfın sessiz çocuğu ektedir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu benim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı