Lisede okuyan bir öğrenci hangi programlama dilini öğrenmeli?

Palamut16

Femtopat
Daha fazla  
Devin AI çıktı ve bu yapay zeka giriş seviyesindeki (junior) yazılımcıların işini elinden alacak diyorlar. Ben lisedeyim ve hangi programlama dilini öğrenmeliyim? Bir de yapay zeka ben mezun olana kadar junior yazlımcıların işini bitirir mi? Başka mesleklere mi yönelmeliyim? (10.sınıfım)

Yapay zeka yazılımcıların işini tamamen elinden almaz ama yazılımcılara olan talebi düşürür belki. Her zaman yapay zekayı denetleyecek yazılımcılara ihtiyaç olacak.

Devin AI çıktı ve bu yapay zeka giriş seviyesindeki (junior) yazılımcıların işini elinden alacak diyorlar. Ben lisedeyim ve hangi programlama dilini öğrenmeliyim? Bir de yapay zeka ben mezun olana kadar junior yazlımcıların işini bitirir mi? Başka mesleklere mi yönelmeliyim? (10.sınıfım)

C++, C dili kendini geliştirdikten sonra Python öğren.

Bitirmesi mümkün ancak iyi çalışırsan olmaz. Yapay zeka için python öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı