Lisede para nasıl kazanılır?

Yani Hocam şimdi bir tek PlayStation kafe var, üst komşumuz internet kafe işletiyor aslında oyun oynamaya da gidiyorum ara ara, ama biraz aksi olduğu için çalıştıracağını sanmıyorum.
Eğer aranda biraz da olsa samimiyet varsa rica edebilirsin. Hafta sonları çalışsan yeter çünkü bu sene sınav senen derslerine de odaklanman lazım.

Merhaba, şu anda lise son sınıftayım ve üniversiteye gideceğim. Lise başından beri aynı telefonu kullanıyorum. Daha doğrusu 10. sınıfta kendime ait bir telefonum oldu. Ve telefon artık bana yetersiz kaldığı için bu sene içinde değiştirmek istiyorum. Fakat ailem pek fazla para verebilecek durumda değil. Taş çatlasa 5.000₺ verebilirler. Ben de hem okuyup hem kazanmak istiyorum. Yaşadığım yer küçük olduğu için cafelerde part time iş verecek mekan çok yok. Bunu dışında nasıl para kazanabilirim? Logo yap sat, ya da yazılım öğren gibi saçma fikirler yazmayın. Çoğu konu altında gördüğüm için söyledim. 2 seneden fazladır grafik tasarımla ilgileniyorum ve doğru dürüst ekmeğini yiyemedim. Yeni çıkan canva gibi siteler yüzünden daha da elverişsiz hale geldi. Yazılım öğrenmek ise bayağı uzun bir süreç. Bu yüzden mantıklı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Restorantlar veya oteller illaki ekstracı komi veya garson arıyorlardır Gidip onlarla konuş İhtiyaç oldukları zaman çagırırlar gidersin Bende lise sona giderken Bu anlattığım şekilde calışıp telefonumu aldım Benimkilerin durumu iyi olmasına rahmen almıyorlardı Kendim calışıp aldım Herşeyimi bilgisayarımı da telefonumu da

Oyun pazarına girebilirsin, CS2 de kasa düşürerek, al sat ve yatırım yaparak para kazanman oldukça mümkün, yapamam deme ve araştır. En az 20 Dolar sermaye lazım tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı