Lisede nasıl para kazanılır?

nikes

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben 15 16 yaslarinda liseye giden masum bir cocugum. Saka tabii. Neyse. Benim aklima bir soru takıldı. Lisede boyle nasıl ufak capli isler yaparak para kazanabilirim (hayalimdeki para o kadar buyuk degil yaza kadar bir PC toplamaya yetse tamamdir)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafta sonları işe girmek dışında büyük bir para kazancınız olmaz hocam. Ondada çok vermezler fakat biriktirirseniz hatrı sayılır miktarda olur.

Hocam bence en iyisi eğer ailesinin de durumu varsa hiç bulaşmasın bu işlere. Geleceğine odaklansın yeter.
hocam ne diyorsunuz ya ailemin gelecegi iyi değil dolar olmus 18 lira zamaninda bir laptop aldim 13k ya o pcde mc de en fazla 30 fps veriyor bi pc toplicam babamin aylik maasi ile en fazla 7 8 ayda toplayabiliriz ve bu sayida gun geçerek artırıyor

Arkadaşlar merhaba. Ben 15 16 yaslarinda liseye giden masum bir cocugum. Saka tabii. Neyse. Benim aklima bir soru takıldı. Lisede boyle nasıl ufak capli isler yaparak para kazanabilirim (hayalimdeki para o kadar buyuk degil yaza kadar bir PC toplamaya yetse tamamdir)?

Para biriktir, arkadaşların dediği gibi hafta sonu çalış, yaz karnesinde çalış, bir de borsacı dede ve borsa kaplanı izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı