Lisede sınıf değiştirme

Altay10

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba okulun ilk günü sınıf değiştirmek için dilekçe yazdık. Sonra bu pazartesi benim ismim başka bir sınıfta pazartesi ve salı okundu. Dün gidip sorduğumda müdür yardımcısı ( haberim yoktu o sınıfta olmamdan ) nedeni bilmiyorum önce bir tersledi ve saçma salak bir şekilde konuştu. Sonra bakarım ben dedi. Baktım bakmayımca gittim sonra son saat geldi. Gözü beni arıyordu. Her neyse sırf biri konu açmak için açtı ve konu da şu pzt. Günü bunun bize dersi vardı gelmedi. Bunun üzerine ben hariç her tarafa bakarken bir anda bana bakıp dedi ki sen görevlisin görev de şu o gün ona haber vercekmişim. Sonra ben dedim bu kesin yediremediği için görevli yaptı sonra ebaya baktım ve benim sınıfım X şubesi değil de y şubesi olarak gözüküyordu akşam baktığımda bugün baktığım da da böyle gözüküyor. Ancak bugün ben o müdür yardımcısına giderdim ama yine aynı şeyleri yapacağını bildiğimden gitmedim. Bir de belki sınıfları normalleştirir diye de gitmedim ama ona haber vermeden yan binada ki müdür yardımcısına gitsem olmaz mı? Sizce yarın gitmeli miyim?

Screenshot_20190918-131551_Chrome.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı