Lisede sınıfta kalma

Bende yarın soracağım kalmak istemiyorum 7 tane sorumlulugum var 9'dan.

Sadece baraj derslerin sorumluluk sınavlarına giriliyor diye biliyorum.
Adam yukarıda maddelerle teker teker açiklamiş hala müdür diyorsun. Müdür kim ya? Kafasına göre maddemi çikarmiş? Yok öyle bir şey. Yönetmelik maddelerinemi güveniyorsunuz kel müdüre mi?

Acaba niye yalan soyledi. Korkutmakmı istiyor, yönetmelikten haberimi yok emin olamadım.

Son düzenleme:
Sadece baraj derslerin sorumluluk sınavlarına giriliyor diye biliyorum.

Acaba niye yalan soyledi. Korkutmakmı istiyor, yönetmelikten haberimi yok emin olamadım.
Aklı sıra korkutuyor klasik iste. Bizimde hiç bir hocanın yönetmelikten haberi yok hepsi neymiş edebiyattan kalınca kaliyormuşuz cart curt.

Ben şu anda baraj ders dışındaki tüm derslerden kaldım ve ortalamam 50 üzerinde. Ben sınıfı geçebiliyor muyum? Tüm öğretmenlerim 3 dersten kalırsam sınıfta kalacağımı söylüyor. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Eğer ki baraj dersleri geçmişseniz ve ortalamanız da 50'nin üzerindeyse sorgusuz geçersiniz benim 9 da 6 dersten kaldım ama ortalamam 50 üzeriydi edebiyattan da kaldığım için sadece edebiyat sınavına girdim o sınavı geçince sınıf geçtim.

Eğer ki baraj dersleri geçmişseniz ve ortalamanız da 50'nin üzerindeyse sorgusuz geçersiniz benim 9 da 6 dersten kaldım ama ortalamam 50 üzeriydi edebiyattan da kaldığım için sadece edebiyat sınavına girdim o sınavı geçince sınıf geçtim.
Şuan anadolu lisesinde 9. Sınıf öğrencisiyim. Kimyadan kalacağım gibi duruyor. Ancak sınıfta kalmıyorum. Sorumluluk sınavı varmı kimyanın? Yoksa sadece mat, edebiyat gibi derslerin mi var?

Yeni konular

Geri
Yukarı