Lisede tablete not alınır mı?

emirtmurr

Hectopat
Yer
Frankfurt
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar inanılmaz kötü bir el yazım var çizim yeteneğim de yok. Derslerde not tutmak ve soru çözmek vs. için okula tablet götürebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum ama müdüre sormanız en iyisi. Normalde telefon vs. yasak. İyi bir öğrenciyseniz belki inanabilirler oyun oynamayacağınıza.

Not tutma kısmını anladım da soru çözmek için neden tablete ihtiyaç duyuyorsun? Kaldı ki devlet okulundaysan direkt şutu çekerler. Okuduğum lisede bir arkadaşım telefon getirip sınıfta fotoğraf çekmişti arkadaşlarıyla ve fotoğrafta sadece parmağı gözüken çocuğa bile disiplin cezası vermişlerdi.

En iyisi okula sormak. İzin veren var vermeyen var. Aileniz falan konuşursa izin verebilirler diye düşünüyorum. Sonuçta 2022 yılındayız ve dünya çapında dijital not tutan öğrenci sayısı hızla artıyor.

Hocam İstanbul Erkek Lisesinde izin verirler mi?
Oyun oynamak vs bir amaçla kullanmayacağım sadece sanki bir deftermiş gibi.

Not tutma kısmını anladım da soru çözmek için neden tablete ihtiyaç duyuyorsun? Kaldı ki devlet okulundaysan direkt şutu çekerler. Okuduğum lisede bir arkadaşım telefon getirip sınıfta fotoğraf çekmişti arkadaşlarıyla ve fotoğrafta sadece parmağı gözüken çocuğa bile disiplin cezası vermişlerdi.

Sebeplerini sorgulamayın soruyu öyle çözmeyi seviyorum. Siz sorduğum soruya cevap verin geri kalanı beni ilgilendirir.

Oyun oynamak vs bir amaçla kullanmayacağım sadece sanki bir deftermiş gibi.

Sebeplerini sorgulamayın soruyu öyle çözmeyi seviyorum. Siz sorduğum soruya cevap verin geri kalanı beni ilgilendirir.
Bir şekilde o okula giden biriyle iletişim kurup ona sorun.

Çünkü o lise bayağı ileri düzeyde bir lise. İzin verebilirler bence.

Bilemeyiz, hocadan hocaya farklılık da gösterebilir. Bazı hoca der ki benim dersimde illa defter ile not tutacaksın, bazısı da not tutmasan bile olur diyebilir belki. Bilemeyiz, hocaya ve okula sormak lazım ancak devlet okullarında teknolojik aleti açık bırakmak yasak, izin verirler mi orasını bilemiyorum.

Geri
Yukarı