Lisede tek dersten kalmak

Dediğim gibi sadece baraj dersinden geçmen yeterli. Bende baraj ders BTT idi. Meslek lisesinde bilişim bölümünde okuduğum için bilişim derslerinden biriydi. Sende hangisi bilmiyorum ama meslek lisesiyse bölüm derslerinden biridir.
Kardeş aktifmisin
Dediğim gibi sadece baraj dersinden geçmen yeterli. Bende baraj ders BTT idi. Meslek lisesinde bilişim bölümünde okuduğum için bilişim derslerinden biriydi. Sende hangisi bilmiyorum ama meslek lisesiyse bölüm derslerinden biridir.
Bölümüm elektrik elektronik teknolojisi ona göre abi bilgin varmı

ELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜNDEYDIM elektrik derslerinden hepsinden geçtim birtek matematikten kaldım 44 düştü Ama genel ortalamam 66 10 sınıfa gidiyorum yazın sorumluluk sınavına girmeye gerek varmı kafama takılan bu

Ben 9. sınıfta biyolojide kaldım, ancak sınıfımı geçtim ve telafi sınavı yapmamışlardı.

Hocam 50 kere açıkladım sorumluluk sınavına falan girmiceksin :D
Abi kusura bakmadan elektrik Elektronik bölümündeyim matematikten sorumluluk sınavına girmeyecegim doğrusu kafama takıldı abi kusura bakma kesimi demi
Hocam 50 kere açıkladım sorumluluk sınavına falan girmiceksin :D
Bölümüm elektrik elektronik teknolojisi ona göre abi bilgin varmı kesinmi

Abi kusura bakmadan elektrik Elektronik bölümündeyim matematikten sorumluluk sınavına girmeyecegim doğrusu kafama takıldı abi kusura bakma kesimi demi

Bölümüm elektrik elektronik teknolojisi ona göre abi bilgin varmı kesinmi
Sanırım bu bir sosyal deney ve sonunda para ödülü kazanıcam 😂 Hocam bakın. Eğer baraj dersinizden kalmadıysanız ki baraj dersiniz bölüm derslerinden biri, sorumluluk sınavına girmeyeceksiniz. Ha derseniz ben hala tatmin olmadım, gidin sorun bölüm hocanıza obenim söylediklerimin aynısını söylesin bide ondan duyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı