Lisede zorbalık görmek

Vücudu zapzayıf olan birini kickbox'a falan alınacağını düşünmüyorum.
Alınıyor ve kilo alması söyleniyor. Zamanında oldukça zayıf olan bir arkadaşım yazılmıştı Kickbox'a, oradan biliyorum ben de.
''Güçlü'' olmak için önce teknik bilmek lazım. Kas gücü teknikten sonra geliyor benim için; Ama şuna tabii ki de katılıyorum, 30-40 kiloysanız teknik falan bir işe yaramaz; ki zaten 30-40 kilo adam ne kadar teknik öğrenebilir, öğrendiğini ne kadar uygulayabilir şüpheli.

Dostum yulaf ile yapılan tarifler var. Onları deneyebilirsin. Hem bütçeyi hem seni zorlayacak ama değer. Ayrıca Muay Thai veya kickbox gibi sporlara yönelmeni öneririm.
Geceleri ekmeği ısıtıp üstüne yağ sürüp 3-4 tane yesin 2 haftaya kesin sonuç :)

Uğur Dündar'ı ibret alın biraz. (!)
Okul idaresi ve öğretmen bir şey yapmıyor mu? Çözüm basit. 444 0 632 ara, müfettişler okula gelir. İdareye ayarı çeker, gider. Sonra yiyorsa idare işini yapmasın. Yaparsa bir daha ara, bir daha gelsinler.

Merhaba, çok güçsüz bir cocugum en ufak bir şaka yapsalar ayakta duramiyorum ve zorbalik yapan cok ogrenci var. Evet herkesin klasik onerisi hoca ve mudur yardimcisina soylemek, ama artik bunlar eskide kaldi cunku olmuyor. Olan olaylar takip edilmiyor, aradan cikariliyor. Simdi bana zorbalik yapsalar, sikayet etseler okul cikisinda belki de beni taninmayacak hale getirecekler. Bu yuzden guclenmek istiyorum. Liseye gidiyorum onerileriniz varsa teşekkür ederim.

Merhaba, çok güçsüz bir cocugum en ufak bir şaka yapsalar ayakta duramiyorum ve zorbalik yapan cok ogrenci var. Evet herkesin klasik onerisi hoca ve mudur yardimcisina soylemek, ama artik bunlar eskide kaldi cunku olmuyor. Olan olaylar takip edilmiyor, aradan cikariliyor. Simdi bana zorbalik yapsalar, sikayet etseler okul cikisinda belki de beni taninmayacak hale getirecekler. Bu yuzden guclenmek istiyorum. Liseye gidiyorum onerileriniz varsa teşekkür ederim.

Kanka maalesef yapabileceğin hiçbir şey yok

Benim arkadışımda zorbalık görüyordu. Sonra darp raporu aldı müdüre gösterdiler çocuğun atılması için müdür ilk başta fazla iplemedi ama sonra annesi gerekirse şikayet eder, mahkemeye veriririm dedi çocuğun ertesi gün ailesi çağrıldı okuldan atıldı.
Not : Konu tarihini görmemişim kusura bakmayın.

Hocam karşı koymaktan başka çareniz yok gibi bende bu şekilde çözdüm, hatta artık ara sıra ben üstlerine gidiyorum bile diyebilirim onlarda yapıyor, karşılıklı atışıyoruz gibi bir şey.

Geri
Yukarı