Lisedeki disiplin cezası ileride sorun çıkarır mı?

Metin6271

Hectopat
Lisede bir olaya karıştım. Bana hakaret ettiler, ben de cevap verdim. Tekrar hakaret edildi. Sonrasında sıkıştırıp dövdüler. Karşılık vermedim. Müdür ise karşı cevapta bulunduğum içni suçlu olduğumu, 15 gün uzaklaştırma alırsa çocuk benim de 1 gün alacağıma ve sicilime işlenebileceğini belirtti. Ne gibi bir savunma yapmalıyım? Herhangi bir karşılık vermedim. İleride üniversitede sıkıntı yaşar mıyım, adli sicile geçer mi, silinebilir mi?

Lisede bir olaya karıştım. Bana hakaret ettiler, ben de cevap verdim. Tekrar hakaret edildi. Sonrasında sıkıştırıp dövdüler. Karşılık vermedim. Müdür ise karşı cevapta bulunduğum içni suçlu olduğumu, 15 gün uzaklaştırma alırsa çocuk benim de 1 gün alacağıma ve sicilime işlenebileceğini belirtti. Ne gibi bir savunma yapmalıyım? Herhangi bir karşılık vermedim. İleride üniversitede sıkıntı yaşar mıyım, adli sicile geçer mi, silinebilir mi?
Hocam siz küfür etmediyseniz, eğer ettiyseniz erotik değilse sıkıntı olmaması gerekiyor. Cimer e şikayet edebilirsiniz müdürü.

Eskisi gibi değil maalesef öğretmenlerin etkisi azaldı CİMER'le olay biter manyak bir küfür etmediysen.

Okul dışındaki bir olaydan dolayı 2 defa farklı okullardan uzaklaştırma ve atılma durumum oluştu herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Benim zamanımda CİMER yoktu bölgemdeki her okul müdürü birbiriyle iletişim içerisindeydi okul bulmakta zorlandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı