Lisede disiplin cezası

ORBİTRON

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlarımın oynadığı oyunu(iskambil kağıtları) izlerken içeri edebiyat öğretmeni girdi. Hemen kağıda isimlerimizi yazdı, ben de sadece izlediğimi söyledim. Ama hoca, kim oynadı diye ısrar etti. Bizimkiler süt dökmüş kedi gibi susunca, kağıttakilere disiplin cezası vereceğini söyledi. Oyunu oynayan kızlar ise hoca girer girmez sıralarına oturup kitap oluyorlardı. Ardından bir arkadaşım ispiyonladı, hoca çıktıktan sonra kızlar küfür ediyorlarmış. Detaylar biraz fazla ama neyse. Şimdi sorun şu ki, hasta olduğum için perşembe ve cuma günleri okula gidemiyorum. Hoca savunma kağıdımı almadan disipline verebilir mi acaba? İlk defa böyle bir durumla karşılaştım, eğer ceza alırsam, en azından uyarı veya kınama cezası mı alırım istediğim şey sicili me işlenmeyecek bir ceza olsun gerçi ceza ya hakketigimi bile düşünmüyorum.

Merhaba bende soru soracağım. bende puff u yakalattım ama içmiyordum arkadaşıma verecektim o gün arama yapıldı ve çantamdan aldılar daha önce hiç disiplin yemedim sicile işlerler mi? Çoğu ögretmenler ile aram iyi derslerimde genelde iyi 12.sınıfım 1.dönem ortalamam 90 falandı sizce ceza hafifletirler mi? Sicile işlerler diye çok korkuyorum.

Merhaba bende soru soracağım. Bende puff u yakalattım ama içmiyordum arkadaşıma verecektim o gün arama yapıldı ve çantamdan aldılar daha önce hiç disiplin yemedim sicile işlerler mi? Çoğu ögretmenler ile aram iyi derslerimde genelde iyi 12.sınıfım 1.dönem ortalamam 90 falandı sizce ceza hafifletirler mi? Sicile işlerler diye çok korkuyorum.

Yeni konu açmalısın dostum.

Merhaba bende soru soracağım. bende puff u yakalattım ama içmiyordum arkadaşıma verecektim o gün arama yapıldı ve çantamdan aldılar daha önce hiç disiplin yemedim sicile işlerler mi? Çoğu ögretmenler ile aram iyi derslerimde genelde iyi 12.sınıfım 1.dönem ortalamam 90 falandı sizce ceza hafifletirler mi? Sicile işlerler diye çok korkuyorum.
İlk disiplinde sicile işlenmez merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı