Lisedeki kavga yüzüden ben de ceza yer miyim?

Biz kimiz ki ceza kesiyoruz? Eğer kanıtları varsa sunsunlar çocuk zaten ağır cezayı alır. Belki haklılardı ama haksız duruma düşürdüler kendilerini. Hiç bunu düşünmüyorsunuz. Siz bize gülmeye devam edin. Sıkıntı değil. Ama bir gün sizde aynısını yapınca buraya gelip sormayın. Yapacak kadar cesaretiniz varsa sonuçlarına katlanacak kadar da olmalı :)
Kanka bana ithafen mi yazdın bunu yoksa desteklemek amaçlı mı anlamadım ?

Kaniti olsa da olmasa da yaptiklari dogru degil. Agizlari var, konusabilirler. Ama bu egitimsiz cahiller konusmak yerine dovmeyi tercih ediyor. Hadi tamam dovsun diyelim, 20 kisi ne insafsiz insan evladi? Sizin erkeklik dediginiz seye bile sigmaz bu.
Hak veriyorum bu konuda. Hadi 3-4 kişi gidersin de 20 kişi ne be mübarek...

Kanka bana ithafen mi yazdın bunu yoksa desteklemek amaçlı mı anlamadım ?
Dediğinizi doğru bulmadım. Açıkladım da nedenini eğer kanıtları varsa bunu sunmalılardı. Haklılarsa haksız oldular. Durum bu. Bir de şiddet her zaman çözüm değildir ve 1'e 20 nedir ya? Size ithafen yazmadım. Genel yazdım bu arada sizi alıntıladım ama kişisel algılamayın.

Dediğinizi doğru bulmadım. Açıkladım da nedenini eğer kanıtları varsa bunu sunmalılardı. Haklılarsa haksız oldular. Durum bu. Bir de şiddet her zaman çözüm değildir ve 1'e 20 nedir ya? Size ithafen yazmadım. Genel yazdım bu arada sizi alıntıladım ama kişisel algılamayın.
Anladım teşekkür ederim. 20 kişi gidip 20'si mi dövdü belirtilmemiş ama hiç yoktan teke tek açılsalar daha iyi olurdu. Biraz da ortamın verdiği, atraksiyon arayışının verdiği gaz var hepsinde. Naneyi yiyecekler sonuçta ama karşıdaki çocuğa üzülmedim değil.

Hak veriyorum bu konuda. Hadi 3-4 kişi gidersin de 20 kişi ne be mübarek...
Bak hala dovmeyi savunuyor, 3-4 kisi ne ya? Bir kisiye karsi birden fazla kisinin saldirmasi insafsizliktir, ki o bir kisinin de saldirmayip sorunu konusarak cozmesi lazim. Bakti karsisindaki onu kiskirtiyor, o zaman okuldaysa ogretmenlere, disaridaysa yasal yollara basvurmasi lazim.

Merhaba arkadaşlar, 4 gün önce lisede bir kavga ettik. Kavganın nedeni kardeşim dedigim arkadaşımın kız arkadaşını sınıfındaki çocuk taciz etmesi. Duyunca çok sinirlendik. Okul 13.30 gibi başlıyor, o saate kadar parkta oturuyorduk. Sonra arkadaşım dedi ki çocuk okula gelmiş, hemen çıkışa gittik. 20 kişi vardık rahat, sonra arkadaşım okula girdi ve çoçugu aradı. Buldu da, sonra çıkışta takip edip okulun aşığısına giderken indirdi. Biz bilmiyoruz. Sonra arkadaş geldi, çocuk aşagıda dedi. 20 kişi aşağıya gittik onlar bayağı aşağı indi, ben de arkadaşımın onu dövdügünü gördüm. Daldık, burnu kırıldı çocugun.

Bundan önce de benim telefonumdan arayıp saydırdı arkadaşım, sonra ailesi geldi. Okula müdürler bizi çağırdı, sonra ailesi geldi. Babası müdürü korkutmuş herhalde aşiretim deyip arkadaşımı mahkemeye verdi, darp raporu falan.

Şimdi benim sorum, benim telefondan da çoçugu aradık, ben ceza yer miyim?
Umarım uzaklaştırma alırsınız.

Geri
Yukarı