Kırmızı Işıkta Geçtim Ceza Yer Miyim?

Alfirk

Kilopat
İlk defa Adana Barajyoluna gittim trafik yoğundu, böyle büyük yoğun dönel kavşak vardı ordan U dönüşü yapacaktım.
Toplam 3 adet trafik lambası varmış. Birinci yeşil yanıyordu gazladım geçtim ikinciyi de son anda yeşilde geçtim, son kırmızı ışığı görmedim kırmızı yanıyormuş ben de salise ile yeşilden kırmızıya döndü zannettim meğerse hep kırmızı yanıyormuş o.

Yani çok bilindik büyük bir dönel kavşakta son lambasında kırmızıda geçtim. Otomatik denetleyiciler hemen ceza yazmış mıdır?

Ceza yiyip yemediğimi nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa Adana barajyoluna gittim trafik yoğundu, böyle büyük yoğun dönel kavşak vardı oradan u dönüşü yapacaktım.
Toplam 3 adet trafik lambası varmış. Birinci yeşil yanıyordu gazladım geçtim ikinciyi de son anda yeşilde geçtim, son kırmızı ışığı görmedim kırmızı yanıyormuş ben de salise ile yeşilden kırmızıya döndü zannettim meğerse hep kırmızı yanıyormuş o.

Yani çok bilindik büyük bir dönel kavşakta son lambasında kırmızıda geçtim. Otomatik denetleyiciler hemen ceza yazmış mıdır?

Ceza yiyip yemediğimi nasıl anlarım?

SMS gelir gelmezse evinize kağıt gelir sonradan ve eğer kameralar bozuk degilse yersiniz.

Ceza yediğiniz gibi sms geliyor hocam eğer gelmemişse 1 gün bekleyip e devletten kontrol edin.
Anladım hocam teşekkürler. SMS gelmedi bugün pazar ondan olabilir mi? Yarın e devletten bamayım olmazsa. Kesin yedim mi acaba ya.

SMS gelir gelmezse evinize kağıt gelir sonradan ve eğer kameralar bozuk degilse yersiniz.
Hocam sms gelmedi bugün pazar ondan olabilir mi yarın e devletten bakacağım olmazsa.
Hocam Adananın en işlek yeri kamera bozuk değildir ya kesin yedim cezayı yani?

Anladım hocam teşekkürler. SMS gelmedi bugün pazar ondan olabilir mi? Yarın e-Devlet'ten bamayım olmazsa. Kesin yedim mi acaba ya.

Hocam SMS gelmedi bugün pazar ondan olabilir mi yarın e-Devlet'ten bakacağım olmazsa.
Hocam Adana'nın en işlek yeri kamera bozuk değildir ya kesin yedim cezayı yani?

Büyük ihtimal ama işlek diye bozuk olmayacak diye bir şey yok bir şans olmayabilir bizim büyükçekmeçe haci sayid tarafı oranın da yeri işlek fakat kameralar bozuk.

Geri
Yukarı